Reklam

Genel kurula, genelge engeli

24 Mayıs'ta Olağanüstü Genel Kurula gideceğini açıklayan Konyaspor'da, İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu Kademeli Normalleşme Tedbirleri Genelgesi nedeniyle kongre ertelendi.

 Genel kurula, genelge engeli
18 Mayıs 2021, Salı günü, saat 22:00 'de eklendi.
Süper Lig ekiplerinden Konyaspor'da, Olağanüstü Genel Kurul hazırlıkları devam ediyor. Sezonu deplasmanda oynanan ve golsüz beraberlikle sona eren Antalyaspor maçıyla noktalayan Anadolu Kartalı'nda, gözler Olağanüstü Genel Kurula çevrildi. 

GENEL KURUL, 1 HAZİRAN'DAN SONRA YAPILACAK
Yeşil-beyazlı kulüp, Olağanüstü Genel Kurul'un 24 Mayıs 2021 tarihinde Selçuklu Kongre Merkezi Konya Anadolu Oditoryum Salonunda gerçekleşeceğini duyursa da, İçişleri Bakanlığının yayınlamış olduğu Kademeli Normalleşme Tedbirleri konulu genelgesi, 6.1 sayılı; "Sivil toplum kuruluşları, sendikalar, kamu kurumu niteliğindeki meslek kuruluşları ve bunların üst kuruluşları ile birlikler ve kooperatiflerin genel kurul dahil yapacakları geniş katılımlı her türlü etkinlikleri 1 Haziran 2021 tarihine kadar ertelenecektir” maddesi gereğince ertelendi.

GÖZLER YÖNETİM KURULU TOPLANTISINDA
Tüm toplantı ve kongrelerin 1 Haziran'dan sonraya ertelenmesinin ardından, gözler yeniden Konyaspor yönetimine çevrildi. Yeşil-beyazlı kulübün yönetim kurulu, tekrar bir araya gelerek Olağanüstü Genel Kurul için yeni bir tarih belirleyecek.

Haber-Mustafa Durmuş
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ