En İyi Mobil Oyun Önerileri

En İyi Mobil Oyun Önerileri

En İyi Mobil Oyun Önerileri
17 Ocak 2022, Pazartesi günü, saat 20:00 'de eklendi.

 

Her geçen gün birbirinden güzel oyunlar, piyasaya çıkmaya devam ediyor. Oyun çok fazla olunca oyunlar arasında seçim yapmak da biraz zor oluyor. En iyi mobil oyun önerilerini de merak edenler, aşağıdaki oyun seçeneklerine göz atabilir, en güzel oyunları oynayabilir. Hem Online hem de internet olmadan oynanan oyunlara, daha çok ilgi ve vardır. Apk indir seçeneğini kullanarak, siz en güzel oyunları oynayabilirsiniz.

Pokemon Unite

 

Eskiden bilindiği üzere, çok fazla Pokemon hayranı vardı. Yine bu kişilerin çok severek oynayacağı Pokemon Unite oyunu, en iyi Mobil oyunlar arasında yer alıyor. Eğer Pokemonlar eşliğinde, bir moba oyunu oynamak istiyorsanız, Pokemon Unite çok güzel bir deneyim olacaktır. Oyunun hata kodları ve çözümü ile ilgili bilgi sahibi olmak önemlidir.

Oyundaki karekterler, klasik Pokemonlardır. Yani Pikachu, Bulbasaur ve Charized gibi Pokemonlardır hepsi, oyunda yer alır.  Pokemonların hepsi oyunun başlangıcında temel evrededir. Seviyeler değiştikçe, evrim geçirmeye başlarlar ve bir sonraki hallerine bürünürler. Oyun bitiminde Pokemonlar, son evrede olur.

Spin Rhythm

 

Eğer ritim oyunları bana göre diyorsanız, Spin Rhythm oyununu tercih edebilirsiniz. En iyi mobil oyunlar arasında yer alır. Elektronik müzik severler içinde oldukça eğlenceli bir oyundur. Bu oyundaki temel amaç, müzik ile birlikte iki farklı renkte olan blokları, doğru şekilde takip etmektir. Blokların rengi, kırmızı ve mavidir. Kırmızılar kırmızı tarafa, maviler de mavi tarafa denk gelmelidir. Android oyun indir ile çoğu kişi mobil oyunları telefonuna indirir ve oynar.

Robot Showdown

 

Robotları sevenlerin beğendiği oyunlar arasında yer alan bu oyun, bir savaş oyunudur. Mech arenada farklı modlarda oyunları oynayabilirsiniz. Oyunun temel ve ortak noktası tamamen robotlardır. Oyunda bir de ana unsur olan Mekalar bulunur. Rakiplerle bu sayede savaşmak mümkün olur. Ayrıca istediğiniz şekilde robotları, özelleştirebilirsiniz. https://www.trindir.net/ linkinden, detaylı bilgi alabilirsiniz.

 

 

 

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ