Akıllı E-Ticaret Paketleri Kobisi.com’da!

Akıllı E-Ticaret Paketleri Kobisi.com'da!

Akıllı E-Ticaret Paketleri Kobisi.com’da!
19 Eylül 2017, Salı günü, saat 10:39 'de eklendi.

Akıllı E-Ticaret Paketleri Kobisi.com'da!

E-ticaret paketleri; avantajlı fırsatları ve her şeyin hazır bir şekilde kurulması ile hayatınızı kolaylaştırmayı hedefler. Çok iyi bir iş fikriniz var. E-ticaret yapmak istiyorsunuz fakat nereden başlayacağınızı bilmiyor musunuz? Eticaret yazılımı size karmaşık mı geliyor? Kobisi hazır e-ticaret paketleri ile bu konudaki tüm sorunlarınız çözülebilir. Diğer e-ticaret paketleri ile karşılaştırma yaptığınıda Kobisi'nin sunduğu tekliflerin daha avantajlı olduğunu keşfedeceksiniz. 700'ün üzerinde üyesi bulunan bu platformu 15 gün ücretsiz kullanarak avantajlı fırsatlarına şahit olabilirsiniz. Peki Kobisi e-ticaret paketleri hangi avantajlı fırsatları sunuyor?

Müşteri Hizmetleri Desteği

15 günlük ücretsiz deneme sürümünü kullanarak tüm sistemi tamamen çözmüş olacaksınız. Müşteri hizmetlerinin kalitesini bu süreçte daha iyi anlayacaksınız. Tüm sorularınıza açıklayıcı cevaplar verecekler ve tüm sorunlarınızı çözeceklerdir. Üstelik müşteri hizmetleri desteğini hızlı ve anında alabilmek gerçekten büyük bir konfor sağlıyor. Sorularınızı adım adım cevaplayan müşteri temsilcileri sayesinde sisteme çok kolay bir biçimde adapte olabilmek mümkün hale geliyor.

Beklemeden E-Ticaret Mağazanızı Açabilirsiniz

Kobisi e-ticaret paketlerini kullanarak çok hızlı ve kolay bir biçimde e-ticaret faaliyetine başlayabilmeniz mümkündür. Tüm kredi kartlarına hızlı entegrasyon hizmeti sunan Kobisi, bu işe hemen başlamak isteyen girişimcileri çok fazla bekletmiyor. Mevcut ya da yeni e-ticaret sitenizi hemen kurup, değiştirip, düzenleyebilir ve hemen satış yapmaya başlayabilirsiniz.

Bir E-Ticaret Paketinde Bulunması Gereken Her Şey Var

E-ticaret siteniz için gereken tüm öğelerin bir arada olması gerçekten işleri kolaylaştırır. E-ticaret yazılımı, hızlı ödeme sistemi, takip, raporlama hizmetleri, güvenli teknik alt yapının olması, müşteri ilişkileri gibi tüm e-ticaret paket özellikleri Kobisi'de mevcut bulunur. Böylece tüm bunlarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

Uygun Fiyatlı E-Ticaret Paketleri ile Maliyeti Asgari Tutmak

Sınırlı bütçeler ile işe başlayan bir çok girişimci maliyeti düşük tutmak ne demektir bilir. Kobisi'nin belki de en cezbedici avantajı e-ticaret paketlerinde senelik değil aylık anlaşma imkanı sunmasıdır. Dolayısıyla e-ticaret paketi aboneliğinizi dilediğiniz anda sonlandırabilirsiniz. Diğer eticaret paketleriyle karşılaştırıldığında aylık ödeme imkanları sunması ve fiyatların düşük olması sistemin faydalarından biridir. Üstelik bakım, güncelleme ve hosting gibi ekstra hizmetler için fazladan para ödememek oldukça avantajlı bir durumdur. 
Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ