Göz Kamaştıran DKY Kartal Projesi

Göz Kamaştıran DKY Kartal Projesi

Göz Kamaştıran DKY Kartal Projesi
28 Mayıs 2022, C.tesi günü, saat 08:00 'de eklendi.

 

DKY İnşaat çok uzun yıllardan beri inşaat sektörünün en iyi firmalarından biridir. Bu yüzden ellerinden çıkacak her proje daha ön talep toplama aşamasında iken bile araştırılmaya ve merak edilmeye başlar. Şu an itibariyle İstanbul Kartal lokasyonunda oldukça kıymetli ve göz dolduran projelere imza atan inşaat firması alıcıları, uygun fiyatlarla ve kaliteli yapılarla cezbetmeye devam ediyor. Şu an itibariyle Kartalda 3 tane proje vardır. Bilindiği üzere Kartal İstanbul'un en güzel lokasyonlarından biridir. Ancak mevcut yapı stoğu ise depreme karşı elverişsizdir. Bu yüzden konut alırken en başta kentsel dönüşüm şartlarını taşıyıp taşımadığını kontrol etmelisinizdir. Kartal'da DKY İnşaat'ın satışta olan konut projeleri,

  •  DKY Kartal
  • DKY Businnes Kartal
  • DKY Sahil Kartal

Projeleri karşımıza çıkmaktadır. Satışa çıkan projeler kentsel dönüşüme uygun olarak tasarlanmakta ve çağın tüm ihtiyaçlarına cevap verir nitelikte olmaktadır. Ayrıca satışa çıkar çıkmaz birçok daire de hızlı bir şekilde tükenmektedir.

Göz Kamaştıran DKY Kartal Projesi

Bir yapıda diş görünüş de oldukça önemlidir. Fiyat seçeneklerine baktığınızda sizi oldukça mutlu edecek olan daireleri DKY Kartal projesinde bulabilirsiniz. Hem iç mimarisi hem de dış mimarisi ile tabiri caizse tam anlamıyla göz kamaştıran bir proje ile karşı karşıyasınızdır. Bu dairelerden size hitap edebilecek olan en küçük daire seçeneği olarak 2+1 ya da en büyük daire seçenekleri olarak 5+1 dairelere göz atabilirsiniz. Tüm dairelerde oldukça ferah bir tavan yüksekliği kullanılmıştır. Ayrıca bu yüksekliği destekleyen bir de şahane Kartal manzarası bulunur. Denizle içi içe geçmiş olan doğa, Adalar manzarası ile adeta size göz kırpar. Bu kadar güzel şey bir araya gelirken kalite ve güven standartları da asla unutulmaz.

DKY Kartal Projesi Fırsatları

İstanbul'da doğada içi içe çok fazla ilçe bulabilirsiniz. Ancak doğadan kopmadan yaşamanın fedakârlığını da merkezi konumlara uzak kalarak yapmak zorunda olabilirsiniz. DKY Kartal projesi ise size merkezi konumlara çok hızlı bir şekilde ulaşabilme kolaylığını sunar ve bunun yanın da sizi doğadan ve denizden koparmaz. Projelerde ortak sosyal alanlar da oldukça fazladır. Ayrıca tüm daireler kentsel dönüşüme uyumlu bir biçimde tasarlanmıştır. Denizle iç içe bir sabaha uyanmak isteyen herkes, DKY Kartal projesi için DKY İnşaat yetkilileri ile görüşebilir. Siz de bu büyük proje de yer alabilirsiniz.

DKY Kartal İçin Ulaşım ve Fiyat Detayı

Kartal konumundaki bu proje ulaşım şartları ile de etkileyici bir projedir. Bilenler bilir İstanbul için ulaşım oldukça can sıkar. Bir yerden bir yere gitmek bazen işkence olur. Ama DKY Kartal projesi için bu bir sorun olmaktan çıkarılmıştır. Dilediğiniz yere rahatlıkla ulaşabilecek bir konumda yer alırsınız. Üstelik DKY İnşaat'ın tüm fiyat seçenekleri de müşteri odaklıdır.

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ