Hangi Erkek Giyim Kombini Daha Etkileyici?

Hangi Erkek Giyim Kombini Daha Etkileyici?

Hangi Erkek Giyim Kombini Daha Etkileyici?
12 Aralık 2019, Perşembe günü, saat 13:40 'de eklendi.

 

 

Tercih ettiğiniz stiller ile farklı bir hava yaratmak farklı bir tarz ile herkes etkilemek oldukça kolay. Özellikle içinde bulunduğumuz sonbahar/kış sezonu trendleri arasında her erkeğin gardolabında olması gereken bazı parçalar bulunuyor. Bu parçalar doğru şekilde kullanıldığı takdirde harika kombinler oluşturulabilir. Sonbahar/kış aylarında tercih edilebilecek harika kombinler bulunuyor.

 

Bu kombinler ile tarz sahibi olmak oldukça kolay olacaktır.

İşte etkileyici erkek kombini tavsiyeleri

• Daima Karizmatik Takım Elbise Kombinleri İle Daha Şık Olun

Eskiden sadece özel günlerde ya da iş hayatında tercih edilen bu takım elbise modelleri özellikle son dönemde oldukça popüler bir hal alarak moda dünyasında yerini yeniden aldı. Klasik takım elbise anlayışından uzaklaşarak daha modern bir tarz ile bizleri karşılayan bu kombin seçeneği erkeklerde farklı bir oluşturuyor.

Kısa paçalı pantolonlar hatta spor ayakkabı modelleri ile yepyeni bir takım elbise tarzı oluşturuldu.

Genel olarak siyah gibi koyu renklerin hâkim olduğu takımlar oldukları için kombin uyumu sağlamakta oldukça kolay oluyor. Kadınların da bu giyim tarzına büyük bir ilgi gösterdiği bilinmektedir.

• Ozzy Osbourne Tarzı İle Şık Görünüm Çok Kolay

Özellikle kış mevsiminde sıkça tercih edilen başarılı bir giyim tarzı olmaktadır. Bu tarzın vazgeçilmez parçası ise uzun trençkot modelleri oluyor. Bütün kombinleri şık bir şekilde tamamlayan bu parçalardan mutlaka erkeklerin dolabında bulunması gerekli. Kot ya da kumaş pantolonlar ile hoş bir görünüm oluşmaktadır.

• Sokak Stili İle Tarzını Konuştur

Sokak stili üzerine pek çok kombin oluşturuluyor. Hatta takım elbise modelleri bile sokak stillerinden payını almış durumda. Bunun yanı sıra kot ağırlıklı kombinlerde sokak stilinin vazgeçilmez bir parçasıdır. Kot ceket ve kot pantolon modelinizin renk tonu uyumunun aynı olup olmadığını mutlaka bilmeniz gerekiyor.

• Trençkot Kombinleri İle Sonbahar/Kış Trendi Gözde Olacak

Trençkot kombinleri günümüzde erkeklerin en çok tercih ettiği seçenekler arasında yer alıyor. Üstelik kadınlar tarafından da bu kombin oldukça etkileyici bulunuyor. Klasik bir kombin haline gelen trençkot modelleri özellikle sonbahar ve kış aylarında vazgeçilmez kombin parçalarından biri haline gelmektedir. Hatta en basitinden örnek verilecek olursak bir gömlek ve pantolon üzerinde dahi oldukça şık ve havalı bir görünüm sergilemektedir.

Bunun yanı sıra trençkot modellerinin içerisine tercih edeceğiniz boğazlı kazak ve pantolon kombinini şık bir bot ile tamamlayarak kış aylarının tarzını en iyi şekilde yansıtabilirsiniz.

Kaliteli Kombin Önerileri İçin : https://www.coulfate.com/kis-mevsiminde-erkeklere-renkli-kombin-onerileri

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ