Kapı Motoru Sisteminin Kullanım Alanı ve Avantajları

Kapı Motoru Sisteminin Kullanım Alanı ve Avantajları

Kapı Motoru Sisteminin Kullanım Alanı ve Avantajları
07 Ocak 2020, Salı günü, saat 10:00 'de eklendi.

 

 

Konut, iş yeri, hastane, alışveriş merkezi, site, fabrika, garaj gibi yapılarda farklı ihtiyaçlara ve bütçelere cevap veren kapı motorları pratik, estetik ve konfor sunan ürünlerdir. Yoğun kullanıma uygun olarak tasarlanan bahçe kapı motoru, uzun ömürlü olması nedeniyle güvenle senelerce kullanılabilir.
 

Ayarlanabilir açılıp kapanma sürelerine sahip olan kapı motorları, ısı yalıtımı sağlama gibi ek özellikleri de bünyesinde barındırır. Ortam havasını koruyan ve mekana tasarruf sağlayan kapı motorları düşük elektrikle çalışabilme özelliğine de sahiptir. İnsan gücünün yetersiz kaldığı ağır kapıların pratik bir şekilde kendiliğinden açılmasını sağlayan kapı motorları, güvenli hizmet sunan ürünlerdir.
 

En yeni teknolojiler kullanılarak üretilen kapı motorlarından bazıları küçük ebatlara sahip olduğu için dar alanlarda da kolaylıkla kullanılabilir. Yana kayar kapı motoru gibi farklı açılma özelliklerine sahip olan ürünler güçlü ve hızlı çalışma prensibiyle kullanışlı olacaktır. Üstelik kolay montajı nedeniyle de tercih edilen kapı motorları emniyetli olduğu için kullanıcıya zarar vermez. Sağlam gövdeden oluşan dizaynı ile rahatlıkla alabileceğiniz ürünler kullanım alanına ve motorun güç hacmine göre farklılık gösterecektir. 
 

Otomatik Dairesel Kapı Motorları Apartmanlarda Kullanılıyor
 

Bu kapı motorlarının içerisinde yer alan apartman kapı motorları, üst düzey konfora sahip ürünlerdir.  Apartman giriş kapılarında kullanılan ürünler dar alanlara da uyarlanabilir.
 

Kapının otomatik olarak dairesel bir şekilde açılıp kapanmasına olanak tanıyan sistem farklı özelliklere sahiptir. Akbil, parmak okuma, sıkışma algılama sistemi ve diafon ile daire kullanıcı tarafından açma gibi özelliklere sahip olan kapı motoru kullanıcının rahat etmesi amaçlanarak tasarlanmıştır.
 

Kapı motoru fiyatları seçilen ürüne ve ürünün özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Kurumunuz ya da eviniz için en uygun seçimi yapmadan önce kapı motorlarının muhakkak kullanım alanını araştırmalı, motorun güç özelliklerini bilmelisiniz.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ