Litvanya Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadır Projesi

Litvanya Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadır Projesi

Litvanya Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadır Projesi
12 Aralık 2019, Perşembe günü, saat 17:00 'de eklendi.

Litvanya Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadır Projesi

Alüminyum konstrüksiyonlu çadır ürünleri genellikle etkinlik alanları için tercih edilirler. Bu çadır modelinde kullanılan profil kanallar müşterilerimize kolay kullanım imkanı sunar. Çelik profillere nazaran daha hafif yapıya sahiptir. Üstelik hayata geçirilen projede herhangi bir değişiklik yapılmadan kanallı profil sistemi sayesinde boy uzatılıp kısaltılabilir. Alüminyum çadırların içerisinde herhangi bir kolan alanı da bulunmaz. Bu da alanı en iyi şekilde değerlendirmek anlamına gelir.

Başboğa Litvanya Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadır Projesi

Firmamız yakın zamanda Litvanya'da kullanılmak cepheleri trapez saç, çatısı PVC Branda Kaplı olan alüminyum konstrüksiyonlu çadır projesini hayata geçirmiştir. 20x35m Ölçülerinde tasarlanan proje kurulumu yapılarak teslim edilmiştir.

Başta da bahsettiğimiz gibi düğün, davet, konser, festival gibi birçok farklı alanda alüminyom konstrüksiyonlu çadırlar rağbet görür. Bu çadırların kurulumunu yapmak çok kolay ve gerektiği durumda alanı uzatmak ya da genişletmek mümkündür.

İhtiyacınıza yönelik tüm fikirleriniz bizlere iletebilir ve oluşturmak istediğiniz çadır projesinin detayları ( mekana göre hangi ürünlerin tercih edilmesi, kapı – pencere tasarımları vb.) hakkında bilgi alabilirsiniz. Beton yapılar ile uzun süre boyunca yalnızca oluşumu beklemek ve zaman kaybetmek yerine çadır çözümleri ile daha hızlı aksiyon alabilirsiniz.

Alüminyum Konstrüksiyonlu Çadırların Kullanım Alanları

Başboğa Çadır ve Branda olarak alüminyum profillerde eloksal uygulaması gerçekleştiriyoruz. Bu işlem çadır profillerindeki boya, bakım, koruma görevlerini üstleniyor ve bu ihtiyaçları gideriyor. Kullandığımız alüminyum malzemeler %100 geri dönüşümlüdür. Her türlü zemine uyum sağlayabilir.

Alüminyum konstrüksiyonlu çadırlar ile zamandan tasarruf etmek ve fonksiyonel kullanım sağlamak için iletişim sayfamızı ziyaret edebilirsiniz. Sipariş formunda ki verileri doldurarak proje detaylarınızı bize iletebilirsiniz. Ekibimiz sizlere süreç ve oluşturulacak proje için bilgi verecektir.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ