LoL Riot Points Kopazar’dan Alınır!

LoL Riot Points Kopazar'dan Alınır!

LoL Riot Points Kopazar’dan Alınır!
26 Haziran 2022, Pazar günü, saat 17:00 'de eklendi.

 

League of Legends, ülkemizde ve Dünya'da en çok oynanan oyunlar arasında yer almaktadır. Oyunun bir sürü etkinlikleri ve turnuvalarının olması, oyunun sürekli olarak gündemde kalmasını sağlayarak hem var olan oyuncuları elinde tutmasına hem de yeni oyunculara ulaşmasına olanak sağlıyor. 

Tabi ki bu sadece bir etken, bunun yanı sıra oyunun sürekli olarak güncelleniyor olması da var. Oyunun sürekli güncellenmesi ile de oyuna yeni yeni oyun içi içerikler gelmektedir. Bu oyun içi içerikleri de oyuncular, RP adı verilen gerçek para ile dönüştürülen bir para birimi ile satın alabiliyorlar. Kopazar.com da sizlere uygun fiyatlarla RP alma imkanı sunuyor!

 

Kopazar üzerinden League of Legends Riot Points alımlarınızı anında teslimat avantajı ile uygun fiyatlarla yapabilirsiniz. Riot Games ile anlaşmalı olarak LoL RP satışı yapan Kopazar, sizlere Riot Games'in sunmuş olduğu fiyatlardan çok daha uyguna Riot Points alma imkanı tanıyor. 


LoL RP ile Neler Alınabilir?

League of Legends'ın mağazasına girdiğimiz zaman RP ile alabileceklerimizin sınırı olmadığını görebiliyoruz. Çünkü bugün mağazadaki her şeyi alsanız bile gelecek güncellemeler ile oyuna yeni içerikler eklenmeye devam edeceği için gerçekten alabileceğiniz ürünlerin herhangi bir sınırı bulunmamaktadır.

 

LoL mağazasına girdiğimizde direkt olarak karşımıza indirimli ürünler çıkmaktadır. Bunların haricinde tabi ki şampiyonları ve şampiyonların kostümlerini RP ile almak mümkündür. Kostümlerin renklerini de ayrıca RP ile satın alabiliyoruz. İfadeler, totem görünümleri, sihirdar simgeleri, clash biletleri, rün sayfaları ve XP takviyelerini de Kopazar.com üzerinden indirimli olarak aldığınız Riot Points ile satın alabilirsiniz. Bu arada, allmış olduğunuz RP kodlarını isterseniz kendiniz kullanabilirsiniz, isterseniz de arkadaşınıza hediye edebilirsiniz ya da direkt olarak RP'niz ile arkadaşınıza hediye alabilirsiniz. 

 

LoL RP Fiyatları Kopazar'da Ne Durumda?

Kopazar.com üzerinden indirimli bir şekilde LoL RP sahibi olabilirsiniz. Aşağıdaki listede yer alan RP fiyatları, bu makale yayımlandığı tarihte olan fiyatlardır. İleriki süreçlerde fiyatlarda güncelleme ve kampanyaların olması durumunda değişiklikler gözlemlenebilir:

  • 400 RP 24 TL
  • 840 RP 50 TL
  •  1780 RP 100 TL
  •  6450 RP 335 TL

Fiyatlar yukarıda da belirttiğimiz üzere bu makale yayımlandığı tarihte güncel olarak bu şekildedir.

 

Kopazar ile Güvenilir RP Alımı

Kopazar, 15 yılı aşkın bir süredir e-pin sektöründe hizmet vermektedir. 15 yıllık tecrübesi ile sizlere en güvenilir alışveriş deneyimi sunmaktadır. Güvenilir ödeme yöntemleri ile kolayca Kopazar.com'a bakiyenizi yükleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünü "anında teslimat” avantajı ile satın alabilirsiniz. E-pin ürünlerinin çoğunda "anında teslimat” imkanı ile beklemeden e-pin kodunuzu temin edebilir, hesabınıza tanımlayabilir ve hemen harcamaya başlayabilirsiniz.

 

League of Legends Riot Points alımınızda Kopazar.com'u tercih ederek hem indirimli bir şekilde RP sahibi olabilirsiniz, hem de alışverişlerinizden bonus kazanarak bir sonraki alışverişlerinizde kullanabilirsiniz. Hemen indirimli RP AL: kopazar.com/league-of-legends-riot-point

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ