OmeTV görüntülü sohbet uygulamalarına alternatifler

OmeTV görüntülü sohbet uygulamalarına alternatifler

OmeTV görüntülü sohbet uygulamalarına alternatifler
01 Eylül 2021, Çarşamba günü, saat 08:40 'de eklendi.

OmeTV anonim görüntülü sohbet 2015 yılında ortaya çıktı ve kısa sürede kullanıcıların dikkatini çekti. Site, o zamanlar birçok benzeşte eksik olan birkaç faydalı özellik sunuyordu:

 

  • Birincisi, partnerler için daha spesifik ve uygun bir arama için cinsiyet ve coğrafi filtreler.
  • İkincisi, yabancılarla iletişimi büyük ölçüde basitleştiren metin mesajlarının seçilen dile otomatik olarak çevrilmesi işlevi.
  • Üçüncüsü, yeni insanlarla daha da rahat tanışabileceğiniz ve iletişim kurabileceğiniz iOS ve Android resmi uygulamaları.
 

Şu an sitede genelde 150 binden fazla kullanıcı bulunmaktadır, bu da diğer anonim görüntülü sohbetlere göre oldukça yüksek bir sayı, her ne kadar OmeTV'nin dezavantajları olduğu inkar edilemez olsa da. Örneğin, coğrafi filtre yeterince doğru değil. Partner aramak için bir bölge veya şehir seçemez yalnızca bir ülke seçebilirsiniz. Cinsiyet filtresiyle ilgili akılda bazı sorular da bulunmaktadır. Bu seçiminiz kontrol edilmiyoe ve birçok artniyetli kullanıcı tarafından suistimal edilebilir. Örneğin, sıradan reklam yayınları bazen "kadın" hesaplarının arkasına gizlenir. Ve OmeTV'nin denetlenmesi oldukça iyi olmasına rağmen, tüm kullanıcıları kontrol etmek fiziksel olarak imkansızdır.

 

Alternatif Ome TV uygulamaları ve hizmetleri

 

OmeTV, yeni arkadaşlıklar, ilginç konular hakkında sohbet etmek, arkadaş bulmak ve hatta gelecekteki bir ruh eşi bulmak isteyenler için harika bir hizmettir. Ancak birçok kullanıcı Ome TV alternatif uygulamaları aramayı bırakmıyor. Ve neyse ki, gerçekten bu türde pek çok benzer hizmet mevcuttur. Hem uygulama hem de web sitesi (veya sadece web sitesi olarak) olarak sunulan daha popüler hizmetlerden birkaçına bir göz atacağız.

 

Omegle
 

Bu görüntülü sohbetin tanıtıma ihtiyacı yok. Omegle, tarihteki ilk sohbet ruletidir ve Mart 2009'da piyasaya sürüldü. O zamanlar, video yoluyla iletişim kurma kabiliyeti olmasa bile oldukça basit bir rastgele metin sohbetiydi. Ancak daha sonra Omegle tam teşekküllü bir anonim görüntülü sohbet haline geldi. Ayrıca kullanıcılara birkaç yararlı işlev de sundu: iletişim dili seçimi, denetimsiz bir bölüm, üniversite öğrencileri için sohbet, vb.
 

Bununla birlikte, Omegle, OmeTV ile karşılaştırıldığında birkaç önemli dezavantaja sahiptir. Örneğin, cinsiyet ve coğrafi filtrelerin eksikliği, oldukça vasat bir denetim ve biraz modası geçmiş bir tasarım. Ayrıca, Omegle'nin akıllı telefon uygulaması yoktur. Bu nedenle, yalnızca web sürümünü kullanmanız gerekir. Ve bu her zaman size uygun olmayabilir.
 

Omegle TV
 

OmeTV'ye alternatif tanışma uygulamaları söz konusu olduğunda, kesinlikle OmegleTV'ye göz atmalısınız. Mesele şu ki, OmegleTV muhtemelen karşı cinsle tanışmak için en iyi hizmettir. Ve bunun birkaç nedeni vardır:
 

  1. Her kız kayıt olurken verilerini doğrular. Bu, sitedeki sahte hesapların ve botların oluşumunu engeller. Tanışmaya ve iletişime hazır sadece gerçek partnerler.
  2. Sistem sadece erkekleri kızlara bağlar. Veri doğrulama sayesinde Omegle TV, kadın profilinin arkasında ticari yayın veya teşhirci olmasını engelleyebilir.
 

Omegle TV, OmeTV'e alternatif uygulamalar arıyorsanız ve kızlarla tanışmayı hedefliyorsanız harika bir seçimdir. Tanışın, sohbet edin, flört edin ve gerçek bir buluşma ayarlayın.
 

Emeraldchat
 

Daha iyi denetime sahip bir Ome TV alternatif uygulaması arıyorsanız, Emeraldchat göz atmaya değer. Hizmet gerçekten denetime odaklanır, sahte bilgilerin kullanıcı profillerinin arkasına gizlenip gizlenmediğini kontrol eder ve bununla ilgili olumsuz bir şey olursa bunu hızla engeller.
 

Emeraldchat'te metin veya video biçiminde iletişim kurabilir, fotoğraf ve diğer medya dosyalarını gönderebilir, kullanıcı aramalarını cinsiyete ve hatta sitedeki karma derecelendirmesine göre filtreleyebilirsiniz. Ayrıca, aynı anda birkaç partner ile iletişim kurabileceğiniz kullanışlı bir grup sohbeti vardır.
 

Camsurf
 

OmeTV'ye çok benzeyen bir anonim görüntülü sohbet. Sitelerin tasarımı bile birbirine benziyor. Burada cinsiyetinizi belirtebilir ve iletişim dilini seçebilirsiniz — sistem sizin için en uygun partnerleri seçmeye çalışacaktır.
 

Camsurf'te net bir coğrafi konum araması yoktur. Ancak başka bir kullanışlı özelliği vardır — Güvenli Arama. Bunu etkinleştirirseniz, yapay zeka partnerlerin arama sonuçlarını filtreleyecek ve sizi yalnızca iletişimin sizin için güvenli olacağı kişilerle buluşturacaktır.

 

Chatrandom
 

Çok popüler bir anonim görüntülü sohbet ve iyi bir alternatif Ome TV uygulaması. Bu hizmet birkaç kullanışlı ayar ve işlev sunar:
 

  • cinsiyet ve coğrafi filtreler;
  • partnerler için daha doğru bir arama için ilgi alanlarını girebileceğiniz bir alan;
  • birden çok katılımcı için ilgi alanlarına göre sohbet odaları;

Ayrıca Chatrandom'un ayrı bir kızlarlasohbet bölümü vardır. Ancak buna girmek için premium erişim ödemesi yapmanız gerekir.
 

Chatrandom ayrıca resmi iOS ve Android uygulamalarına sahiptir. Bu, hizmeti bir akıllı telefondan kullanırken kesinlikle herhangi bir zorluğu olmayacağı anlamına gelir.
 

OmeTV alternatif uygulamalarını neden kullanmalısınız?

 

OmeTV görüntülü sohbet, yeni arkadaşlıklar için gerçekten iyi bir platformdur. Ve partner aramak için oldukça esnek ayarlar ile kolayca yeni arkadaşlar ve hatta gelecekteki ruh eşinizi bulmanıza yardımcı olur. Bununla birlikte, OmeTV'nin, kullanıcıların alternatifler aramasına neden olan birçok dezavantajı ve eksikliği vardır.
 

Ve Ome TV size tamamen uysa bile, bu benzeşlerden vazgeçmek için bir neden değildir. Sonuçta, birkaç hizmeti aynı anda kullanarak, zaman zaman sosyal çevrenizi genişletebilir ve hiç beklemediğiniz yerde ilginç insanlar bulabilirsiniz. Bu nedenle 2-3 OmeTV alternatifi seçin ve zaman zaman değiştirin. Pişman olmayacaksınız!

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ