Sigortalı Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Sigortalı Parça Eşya Taşıma Hizmeti

Sigortalı Parça Eşya Taşıma Hizmeti
17 Aralık 2019, Salı günü, saat 09:20 'de eklendi.

Her hizmette olduğu gibi nakliye ve parça eşya taşıma hizmetinde de mutlaka sigorta sistemlerinden faydalanmanız gerekir. Parça eşya taşıma hizmeti denince akla ilk gelen konu elbette sigorta sistemidir. Bu sayede eşyalarınız daha güvenli bir şekilde ulaşacağı noktaya varır. Sigorta sistemi ile yolda araç kazası ve araç patlaması gibi durumlarda eşya bedeli size ödenir. Yine parça eşyalarda eşyanın büyüklüğü ve miktarı ne olursa olsun mutlaka paketleme ve ambalajlama hizmeti de almanız gerekecektir. Paketleme yaparken hizmet veren firma, özel ambalajlar kullanmalıdır. Özel ambalajlar yırtılmaz, su geçirmez ve rüzgar gibi etmenlerden kesinlikle etkilenmez. Ev parça eşyaları ve iş yeri parça eşyalarını taşırken tüm bu hizmetlerin verilip verilmediğini mutlaka göz önünde bulundurmanız gerekir.
 

Profesyonel Çeyiz Taşıma Hizmeti
 

Elbette tüm eşyalar kadar çeyizler de son derece önemli eşyalar arasındadır. Bilhassa yeni ev kuracak kişiler için çeyizlerin büyük bir özenle taşınması gerekir. Çeyizlerin için de el emeği kadar mutfak malzemeleri, yatak odası eşyaları ve elektronik eşyalar da yer alır. Özellikle elektronik eşyalar çok hassas olduğu için iyi ve kaliteli malzemelerle ambalajlanması gerekir. Şehirler arası çeyiz taşıma işlemi için de doğru ambalajlama tekniğinden faydalanılması gerekir. Elbette alacağınız nakliye hizmeti tüm bunlarla sınırlı değildir. Çeyizlerin taşınacağı araç ta oldukça önemlidir. Doğru araç kapasitesi ile eşya yükü birbirine binmez ve çeyizlerde kırılma ya da ezilme gibi durumlar söz konusu olmaz.
 

Asansörlü Tek Parça Eşya Taşıma Hizmeti
 

Ev nakliyesinde ve iş yeri nakliyelerinde artık son teknolojik cihazlarla hizmet verilmektedir. Özellikle tek parça olarak adlandırılan eşyaların büyüklüğü ve ağırlığı oldukça fazla olabiliyor. İnsan eli ile taşıma  yapmak amatörce bir işlem sayılmaktadır. Bu nedenle gerek tek parça eşya taşıması için gerekse ev eşyası taşıması için uzman bir firmadan asansörlü nakliye hizmeti almanız önerilir. Bu durumda da eşyalar kaçıncı katta olursa olsun, hızlı ve güvenli bir şekilde araç içlerine yerleştirilir. Tek parça eşya taşıma hizmeti için ege tur nakliyattan güvenilir hizmeti alabilirsiniz.


bilgi ve fiyat için 444 9 069 çağrı merkezini arayabilirsiniz

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ