Son Dönemlerin Gözdesi Stor Perde Modelleri

Son Dönemlerin Gözdesi Stor Perde Modelleri

Son Dönemlerin Gözdesi Stor Perde Modelleri
12 Kasım 2019, Salı günü, saat 20:20 'de eklendi.

 

Pek çok farklı renkte ve modellerde stor perdeler mevcuttur. Burada önemli olan kendi zevkinizi ve tarzınızı en iyi şekilde yansıtacak olan perdeyi seçmektir. Bilhassa kullanım kolaylığı ve temizlik kolaylığı sunan stor perdeler, hem ev ortamında hem de iş yerlerinde çok tercih edilen perde modelleri arasında yer alır. Eskiden tek tip stor perdeler mevcutken, günümüzde artık renk renk desen desen stor perdeler evlerde yerini almıştır. Mutfaktan, yatak odasına ve salona kadar her odada rahatlıkla kullanılabilir.

 

  • Stor perde modelleri
  • Günümüzde stor perde modelleri oldukça artmıştır. Fakat en sevilen modeller;
  • Sade ve şık stor perdeler,
  • Zebra perdeler,
  • Tüllü stor perdeler,
  • Kabartmalı stor perdeler,
  • Desenli stor perde,
  • Otomatik açılıp kapanan stor perdeler,
  • Kendini temizleyen stor perdeler,
  • Elbette stor perde çeşitleri bunlarla sınırlı değildir. İsteğinize uygun perdeleri kolayca temin edebilirsiniz.
 

Özel Tasarım Stor Perde Çeşitleri
 

Tasarımcıların kaleminden çıkan, özel tasarım stor perdeler sadece evlerde değil, iş yerlerinde, kreşlerde, fabrikalar ve ofislerde yerini almıştır. Bu bağlamda kullanılacak mekana uyumlu stor perde seçimi yapabilirsiniz. Özel tasarım stor perdelerin üzerine markanızın logosunu, istediğiniz resim ve desenleri tercih edebilirsiniz. Bunun yanında pencerenin boyutuna göre de stor perde seçimi yapabilirsiniz.
 

En Sevilen Stor Perde Çeşitleri

En sevilen stor perdeler kabartmalı ve desenli modellerden oluşur. Burada asimetrik desenlerin yanında, kabarma desenleri ile de çok fazla dikkatinizi çekecektir. İster iş yerleriniz isterseniz de eviniz için istediğiniz modeli hemen alıp kullanabilirsiniz. Üstelik yılda iki kez yıkanması da yeterli olacaktır. Bazı modeller, leke ve koku tutmazken, bazı modeller gün ışığında kendini temizleyebilme özelliğine sahiptir. Bu nedenle çocuk odalarında ve mutfaklarda rahatlıkla kullanabilirsiniz. Yine kumaş yapısı diğer fon ve tül perdelere göre daha kalın olduğu için uzun yılar yıpranmadan kullanımı yapılabilir. Üstelik stor perdeler diğer kuşam perdeler gibi ütü istemez. Bu nedenle ev hanımları hem zamandan tasarruf etmiş olur hem de evlerine şıklık katmış olur. Https://www.perdejim.com/stor-perde-87 adresinden hemen sipariş verebilirsiniz.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ