SPEAKINGLINE İLE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!

SPEAKINGLINE İLE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!

SPEAKINGLINE İLE İNGİLİZCE ÖĞRENMEK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY!
09 Aralık 2019, Pazartesi günü, saat 16:00 'de eklendi.

Birçok insan ilkokul yıllarında bu yana İngilizce eğitim görmesine rağmen neden İngilizce öğrenemiyor? İngilizce gerçekten öğrenmesi zor bir dil mi?

Aslına bakarsanız diğer yabancı dillere kıyasla en kolay dil İngilizce'dir. Fakat ilkokuldan itibaren başlayan İngilizce eğitiminde konuşma pratiği yerine dil bilgisi kurallarına ve okuma becerilerine daha çok yer verilmesi, İngilizce'nin öğrenmesi zor ve sıkıcı bir dil olarak bilinmesine neden olmuştur. Bu anlamda, Speakingline, İngilizce öğrenmenizi daha kolay ve eğlenceli bir hale getiriyor. Anadili seviyende İngilizce bilen eğitmenler ile dilediğiniz yerden her zaman İngilizce pratik yapma imkanı sunan Speakingline, ihtiyacınız olan tüm materyalleri aynı çatı altında toplayarak akıcı ve kusursuz bir şekilde İngilizce konuşmanıza yardımcı olur.

İngilizce'yi Speakingline ile Kısa Sürede Öğrenin!

Günümüzde gelişen teknoloji ve internetin yaygınlaşmasıyla beraber İngilizce öğrenmek daha kolay bir süreç haline geldi. Özellikle son zamanlarda geliştirilen çeşitli uygulamalar sayesinde, insanların yurt dışına çıkmadan ana dili İngilizce olan kişilerle İngilizce pratiği yapması artık çok kolay. Bahsi geçen bu uygulamalardan bir de Speakingline'dır.

Speakingline, İngilizce pratik yapmak ve daha ileri seviyelere gelmek adına geliştirilmiş online bir platformdur. Speakingline sayesinde, alanında uzman eğitmenler ile İngilizce'nizi günün istediğiniz saatinde konuşarak geliştirebilir veya eksiklerinizin olduğu gramer konularına odaklanarak daha mükemmel hale getirebilirsiniz.

Dilediğiniz Yerden İngilizce Pratik Yapmaya Hazır Mısınız?

Bir dil öğrenirken gramer ve kelime dağarcığının geliştirilmesi oldukça önemlidir. Ancak, İngilizce eğitimi sadece gramerle sınırlı değildir. Gramer bilgilerinin yanı sıra kişilerin bu bilgileri pekiştirmesi ve daha iyi kavrayabilmesi için sürekli olarak konuşma pratiği yapması gerekir. İngilizce öğrenirken konuşma pratiği yapmak, kişinin motivasyon kazanmasına, daha akıcı bir şekilde konuşmasına ve yaptığı hatalardan ders çıkartmasına yardımcı olmaktadır.

Anadili İngilizce olan kişilerle İngilizce pratiği yapmak İngilizceyi geliştirmenin en etkili yoludur. Bu bağlamda, Speakingline ana dili İngilizce olan eğitmenlerle, 7/24 bilgisayarınız, telefonunuz veya tabletiniz üzerinde İngilizce pratik yapmanıza olanak sağlar. Eğer siz de oturduğunuz yerden İngilizce pratiği yapmak istiyorsanız Speakingline'a kolay ve hızlı bir şekilde kayıt olabilir ve birbirinden donanımlı eğitmenlerle beraber İngilizce pratik yapabilirsiniz.

Birbirinden Özenle Seçilen Eğitmenlerle Pratik Yapın!

Ciddi bir mülakat ve eğitim süresinden geçen eğitmenleri kadrosunda bulunduran Speakingline'da dilediğiniz eğitmeni seçip hemen İngilizce pratiğine başlayabilirsiniz. Üstelik 7 gün 24 saat 365 gün!

Speakingline'da online eğitim aldığınız süre zarfında İngilizce pratiği yapabilir, İngilizce'de eksik olduğun konular üzerine çalışabilir, IELTS veya TOEFL gibi İngilizce sınavlarına hazırlık yapabilirsiniz. Aynı zamanda, İngilizce'nizi ileri seviyelere taşıyarak kariyer hayatınızda da daha iyi yerlere gelebilirsiniz.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ