Tesla’nın Küresel Teşekkür Etkinliği Tesla Media Teşekkür Başarı ile Sonlandı

Tesla'nın Küresel Teşekkür Etkinliği Tesla Media Teşekkür Başarı ile Sonlandı

Tesla’nın Küresel Teşekkür Etkinliği Tesla Media Teşekkür Başarı ile Sonlandı
27 Haziran 2022, Pazartesi günü, saat 11:00 'de eklendi.

 

Tesla Media, bugüne kadar Kazakistan, Özbekistan, Türkiye, Romanya, Gürcistan, Azerbaycan farklı ülkelerdeki pazarlardan geniş destek aldı. Tesla Media, çeşitli ülkelerdeki müşterileri ve kullanıcılarına şükranlarını ifade etmek amacıyla 18 Haziran 2022 tarihinde bir teşekkür etkinliği düzenledi. CCO Sayın ANDREW Simon, Ürün Müdürü Sayın GERALD Mcpeak ve birkaç üst düzey Tesla Media yöneticisisöz konusu teşekkür etkinliğine katıldı. Etkinlik alanı, organize ve sıcak bir atmosferin tadını çıkaran konuklarla dolup taştı. Simon ve Mcpeak sırasıyla tüm kullanıcılara şirkete verdikleri destekten dolayı teşekkür eden konuşmalar yaptı ve Tesla Media'nın geliştirme stratejisi ve müşterilerin önemsediği diğer içerikler hakkında katılımcılardan gelen sıcak tepkilerle karşılanan bir takım konuşmalar gerçekleştirdi.


Tesla Media (Tesla Media Public Company), çevrimiçi medya ve pazarlama çözümleri sağlama konusunda uzmanlaşmış halka açık bir şirkettir. Merkezi Colorado, ABD'de bulunmakta ve şu anda dünya çapında 10'dan fazla ülkeye hizmet vermektedir. 2022'nin sonuna kadar Orta Asya ve Doğu Avrupa'daki pazarları kapsamayı ve orada pazar gelişimini ve hizmet sunumunu tam olarak desteklemeyi planlıyor.

Tesla Media, müşteriler ile hedef pazar arasında mükemmel bir servis köprüsünün kurulmasını sağlamak için profesyonel bir ağ servis ekibine sahiptir, böylece müşteriler yalnızca her hizmette gerekli deneyimi elde etmekle kalmaz, aynı zamanda uzun vadeli kazançlar da sağlar. Aynı zamanda şirketin gelişimi ve kurumsal ekip tarafından belirlenen ortak değerler için tek kriterdir.

Mevcut trende bakıldığında, ağa  gittikçe daha fazla iş gelmekte ve devam eden pandemi nedeniyle bu eğilim ivme kazanıyor. Network Marketing endüstrisi için, daha fazla insanın dahil olması, pazarı genişletmenin anahtarıdır ve müşterilere uygun network marketing çözümleri sunan servis sağlayıcılar daha umut verici beklentilerin tadını çıkaracaktır.

Yeni pazar formu karşısında Tesla Media, pazar taleplerini aktif olarak karşılıyor ve Tesla Thumb-up Platformunu başlatmak için TikTok, Facebook, Youtube ve Instagram ile işbirliği yapmakta. Platform, müşterilerin pazarlama ihtiyaçlarını entegre eder ve daha sonra bunları üye kullanıcıların serbestçe ulaşımına imkan vererek bambaşka farklı talepleri olan müşteriler için ağ trafiği iş imkanları sağlar. Thumb-up Platformu sayesinde, müşteriler daha fazla sipariş alırken öte yandan ve popülerliklerini arttırabilirler; platform makul karlar sunabilir, farklı bölümler arasındaki ilişkilerin oluşmasını sağlayabilir veya etkisini artırabilir; üye kullanıcılar ücretsiz olarak ekrana tıklama ile komisyon alabilmekte, kazan-kazan-kazan durumu gerçekleştirebilmektedir. "Harcadığınız her kuruşun size hak ettiğiniz sonuçları sunduğundan emin olun", Tesla Media'nın hizmet sloganı ve şirketin her müşteri için sunduğu bir taahhüttür.

Teşekkür etkinliği alanında, müşteriler Tesla Media'nın yönetimi ve çekirdek kadro personeli ile iletişim kurdu ve etkileşime girdi ve ilgili servis deneyimlerini paylaştı. Konuklar ve ev sahipleri oldukça sıcak bir atmosferde birbirleri ile kaynaştılar. Teşekkür etkinliğinin en önemli kısmı şanslı çekiliş anı olsa gerek. 68 şanslı misafire 21.200 dolar değerinde bir Toyota Corolla, 3.000 dolar değerinde bir Honda motosiklet ve  1.300 dolar değerinde 128 GB hafızalı bir iPhone 13 verildi. Ayrıca, katılım ödülü olarak çeşitli miktarlarda nakit para da dağıtıldı.

Etkinlikten sonra konuklar, Tesla Media tarafından düzenlenen etkinlik için minnettarlıklarını ve şirketin gelecekteki gelişimine olan güvenlerini ifade ederek, personel eşliğinde siteden ayrıldılar.

Şu anda, durgun küresel ekonomi, dünyadaki birçok ülkenin reel ekonomisini bir çıkmaza sokuyor, ancak İnternet ekonomisi, tüm büyük platformların iyi bir kalkınma performansı elde etmesiyle bu trende karşı yükseliş göstermekte. Bu bağlamda Tesla Media, risk kontrol yeteneğini yükseltme, platform gelirini artırma, marka etkisi oluşturma ve şirketin temel rekabet gücünü oluşturmak ve her müşterinin katma değerli işine eşlik etmek için diğer yönleri koordine etme çabalarını iki katına çıkarmaya devam edecektir.

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ