En İyi Saç Ekimi Yapan Hastaneler ve Saç Ekimi Fiyatları

En İyi Saç Ekimi Yapan Hastaneler ve Saç Ekimi Fiyatları

En İyi Saç Ekimi Yapan Hastaneler ve Saç Ekimi Fiyatları
20 Kasım 2021, C.tesi günü, saat 16:00 'de eklendi.

 

En iyi saç ekimi yapan hastaneler, Türkiye'de dünya standartlarının üzerinde hizmet sağlayan en iyi saç ekim merkezleri ve klinikleridir. Söz konusu merkezler ve klinikler; bünyelerinde bulunan uzman hekimleri, yüksek teknolojik özelliklere sahip olan ekipmanları ve uluslararası standartlarda hizmet kaliteleriyle fark yaratmaktadır. Ayrıca saç ekimi fiyatları da saç ekimi merkezlerinin hastalarına sunmuş olduğu hizmetlere göre değişiklik göstermektedir. Her yıl Türkiye'ye sağlık turizmi kapsamında yüz binlerce ziyaretçinin gelmesini sağlayan en iyi saç ekimi yapan hastaneler, özellikle Avrupa ve Arap coğrafyasında yüksek düzeyde ilgi görmektedir. En iyi saç ekimi İstanbul, İzmir ve Ankara gibi Türkiye'nin büyükşehirlerinde faaliyet göstermektedir.

En İyi Saç Ekimi Yapan Hastaneler Hangileridir?

En iyi saç ekimi yapan hastaneler listesinde pek çok kişi tarafından bilinen Türkiye'nin en iyi saç ekim merkezleri yer almaktadır. Özellikle dünya çapında tanınırlığa sahip olan uzman hekimler yönetiminde hizmet veren bu merkezler, saç ekim operasyonlarında öncü tekniklere ev sahipliği yapar.

Ayrıca teknolojik yeterlilik açısından da en Türkiye'deki saç ekimi yapan hastaneler, oldukça yeterli düzeydedir. Günümüzde en iyi saç ekimi yapan hastaneler tarafından en çok tercih edilen saç ekim yöntemleri şu şekildedir:

 • FUE Tekniği
 • Safir FUE Tekniği
 • DHI Tekniği
 • Tıraşsız Saç Ekimi

Tüm bu yöntemler, son dönemlerde geliştirilmeye devam ederek, oldukça yüksek başarı oranı vadeden yöntemlerdir.

Belirtilen yöntemlerin yanı sıra en iyi saç ekimi yapan hastaneler, kendilerine özgü tekniklerle de ön plana çıkmıştır. Ar-Ge çalışmalarına önem veren bazı hastane ve merkezler, uzman hekimler gözetiminde öncü sayılabilecek özgün teknikler geliştirmiştir. Söz konusu saç ekim merkezleri, geliştirdikleri tekniklerle, dünya çapında tanınırlığa ulaşmıştır.

En İyi Saç Ekimi Yapan Hastaneler Listesi

Türkiye'de hizmet veren en iyi saç ekimi yapan hastaneler listesi şu şekildedir:

 • Nimclinic Saç Ekim Merkezi
 • Acıbadem Saç Ekim Merkezi
 • Medical Park Saç Ekim Merkezi
 • Liv Hospital Saç Ekim Merkezi
 • Memorial Hastanesi Saç Ekim Merkezi
 • Estetik International Saç Ekim Merkezi
 • Hermest Saç Ekim Merkezi
 • Asmed Saç Ekim Merkezi

Global ölçekte yüksek düzeyde tanınırlığa sahip olan bu merkezler, güçlü uzman hekim kadrosuyla da dikkat çekmektedir. Ayrıca bazı merkezlerde saç ekimi operasyonlarının yanı sıra çeşitli estetik uygulamalar da yer alır.

Nimclinic Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekimi yapan hastaneler arasında yer alan bir diğer önemli merkez de Nimclinic Saç Ekim Merkezi'dir. Dünya çapında tanınmış hekimlerle hizmet veren merkez, birçok ünlü ismin saç ekimi operasyonunu da gerçekleştirmiştir. FUE ve DHI tekniklerinde öncü hekimlere sahip olan Nimclinic Saç Ekim Merkezi, global ölçekte hizmet verir. Başta İngiltere ve Almanya olmak üzere Avrupa'nın farklı bölgelerinde yüksek düzeyde tanınırlığa sahip olan merkez, saç ekimi operasyonlarında %100 başarı garantisi verir.

 

Hermest Saç Ekim Merkezi

Bir çok saç ekimi tekniğini oldukça verimli biçimde kullanan  Hermest Saç Ekim Merkezi, en iyi saç ekimi yapan hastaneler arasında ilk sırada yer alır. Kullanılan özel teknik, Hermest tarafından geliştirilen ve saç ekimi operasyonlarında kullanılan yüksek başarılı bir tekniktir. Alanında uzman bir hekim kadrosuna sahip olan merkezde saç ekimi operasyonlarının yanı sıra bıyık ve sakal ekimi de gerçekleştirilmektedir. Ayrıca diğer estetik uygulamalara da ev sahipliği yapan merkez, estetik operasyonlar konusunda geniş bir seçenek yelpazesine sahiptir.

 

Acıbadem Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekimi yapan hastaneler arasında yer alan Acıbadem Saç Ekim Merkezi, on binlerce saç operasyonuna ev sahipliği yapmıştır. Acıbadem Sağlık Grubu'nun hemen her şubesinde yer alan saç ekim klinikleri, yüksek düzeyde deneyime sahip olan uzman hekim kadrolarıyla da dikkat çekicidir. Ayrıca özel tekniklerin de geliştirildiği bu kliniklerde çoğunlukla FUE, ve Safir FUE saç ekimi yöntemleri kullanılır. Özellikle; İstanbul, Kocaeli, Bursa gibi şehirlerde Acıbadem Hastanesi Sağlık Grubu'nun saç ekim merkezi, yüksek düzeyde başarıyla saç ekimi operasyonu gerçekleştirmektedir.

Medical Park Saç Ekim Merkezi

Medical Park Saç Ekim Merkezi, dünya standartlarının üzerinde hizmet veren ve yaptığı operasyonlarla oldukça dikkat çekici sonuçlar alan uzman hekimlere sahiptir. Hemen her şubesinde oldukça iddialı bir kadroyla hizmet veren Medical Park Hastaneleri'nin tüm şubelerinde saç ekimi operasyonları gerçekleştirilir. Türkiye'nin hemen her büyükşehrinde şubesi bulunan Medical Park Hastanesi, en iyi saç ekimi yapan hastaneler arasındadır.

Liv Hospital Saç Ekim Merkezi

En iyi saç ekimi yapan hastaneler listesinde yer alan bir diğer önemli sağlık kuruluşu da Liv Hospital Hastaneler Grubu'dur. Dünya çapında hizmet veren Liv Hospital, FUE tekniğinde uzmanlaşmış hekimlere sahiptir. Ayrıca tıraşsız saç ve sakal ekimi operasyonları alanında da oldukça yetkin olan hastane, saç ekimi operasyonları sonrasında tedavi çalışmalarında da farklı alternatifler sunar. Özellikle ilk yıkama ve operasyon sonrası oryantasyon çalışmalarında Liv Hospital Hastanesi, yüksek standartta bir hizmet anlayışına sahiptir.

Memorial Hastanesi Saç Ekim Merkezi

Türkiye'nin en iyi saç ekim doktoru sayılabilecek birçok uzman hekime ev sahipliği yapan Memorial Hastanesi Saç Ekim Merkezi, İstanbul'da iki şubeyle hizmet vermektedir. İstanbul'un Ataşehir ve Bahçelievler'de bulunan şubeleriyle saç ekimi operasyonları konusunda oldukça yetkin olan Memorial Hastanesi, operasyonlarda kullanılan ekipmanların teknolojik özellikleriyle de dikkat çeker. Son teknolojik ekipman ve cihazların kullanıldığı hastane, özellikle FUE ve FUT tekniklerinde uzmanlaşmış, deneyimli bir hekim kadrosuna sahiptir.

Estetik International Saç Ekim Merkezi

İstanbul ve Bursa'da hizmet veren Estetik International Saç Ekim Merkezi, Türkiye'nin en tanınmış merkezlerinden biridir. Her iki şubesinde de yurt dışından her yıl binlerce ziyaretçiyi ağırlayan merkez, gelişmiş teknolojik özelliklere sahip olan cihazlarıyla, dikkat çekmektedir. Ayrıca saç ekimi operasyonlarında başarı yüzdesi de oldukça yüksek olan merkez de farklı estetik uygulamalar da bulunur.

Asmed Saç Ekim Merkezi

Asmed Saç Ekim Merkezi, birçok ünlü ismin saç ekimi operasyonlarını üstlenmiş oldukça tanınmış bir merkezdir. Türkiye'de en iyi saç ekimi yapan hastaneler arasında yer alan Asmed Saç Ekim Merkezi, uzman bKoray Erdoğan öncülüğünde hizmet vermektedir. Türkiye'de saç ekimi uygulamalarında en önde gelen hekimlerden olan Koray Erdoğan, kendine özgü teknikleriyle tanınmıştır. Operasyonlardaki başarı oranı oldukça yüksek olan merkez, fiyatlandırma bakımından yüksek standartlardadır. Örneğin saç ekimi fiyatları greft başına belirlenmektedir. Buna paralel olarak greft başına saç ekimi fiyatı 2,5€ olarak karşımıza çıkmaktadır. Maliyeti kısmen yüksek olarak sayılabilecek olan Asmed Saç Ekim Merkezi, saç ekimi işlemlerinde yüksek oranlarda başarı vadeder.

En iyi saç ekimi yapan hastaneler, saç ekimi güncel ve indirimli fiyatları, Türkiye'nin en iyi saç ekim merkezleri ve daha pek çoğu hakkında Türkiye'nin en iyi forum ağını inceleyebilirsiniz. Saç ekimi hakkında en güncel ve detaylı bilgileri bulabileceğiniz tek adres!

https://sacekimi-forum.com/en-iyi-sac-ekimi-yapan-hastaneler/  

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ