Lake Kapı Nerelerde Kullanılır?

Lake Kapı Nerelerde Kullanılır?

Lake Kapı Nerelerde Kullanılır?
07 Mayıs 2022, C.tesi günü, saat 00:25 'de eklendi.

 

Oda kapıları arasında sık görünümü ve görselliği açısından göze hitap eden ve oldukça dikkat çeken kapı çeşidi olan lake kapı en çok tercih edilen kapılar arasında yer alır. Lake fiyatları değişiklik gösterir.  Kalite ve model seçeneklerindeki çeşitlilikten dolayı iç mekân kapısı olarak ilk tercih edilen modeller arasındadır. Lake kapı; üzerine farklı desen ve yapılabilen ve yüzeyine parlak ve ya mat boya işlemi yapılan kapılara verilen isimdir. Lake kapılar mobilya kapı olarak da adlandırılır. Lake kapılar görsellik olarak ve kalite bakımından kendini ön plana çıkaran kapılar arasında yerini alır.

 

Lake Kapının Yapısı Ve Özellikleri

Lake kapı fiyatları uygundur. Genellikle MDF yüzeylerden meydana gelir. Daha teknik detaya inmek gerekirse, kapı üretim aşamasında ilk olarak kapı kanadının kasası için seren olarak adlandırılan ağaçlardan iskelet oluşturulur ve bu iskelet içine petek kartonlar döşenir. Daha sonra ise mdf plakalar hem arka hem de ön olarak, pres yardımıyla yapıştırılır.

 

Lake Kapı Nerelerde Kullanılır?

Lake kapı kullanım alanları günümüzde oldukça geniş bir alana yayılır. İç mekân kapısı olarak odaların hepsinde lake kapı uygulaması yapılma imkânı bulunur. Evlerinizde salon, mutfak, yatak odası odasından, banyo ve tuvalete kadar tüm alanlarda bu kapılar tercih edilebilir. Camlı ya da camsız olarak üretim yapılması sayesinde bütün odalarda model farkı olmadan bir uyum içersinde tercih edebileceğiniz kapılardır. Lake kapı avantajları oldukça fazladır. Bunlardan bazıları şu şekildedir;

  • Kapılar tercih edildiği a dekoratif ve şık bir görüntü kazandırır. Ayrıca çeşitli tasarımlarda üretildikleri için estetik olarak görüntülerini güzeldir.
  • Lake kapılar en kaliteli kapılardandır.
  • Kapıların kalitesi fabrikasyon üretimlerin etkisine bağlıdır. Cilalama ve boyama işleminde kaliteli makinalar kullanılması, kapıların görüntüsünün kaliteli olmasını sağlar.
  • Uzun ömürlü ve dayanıklı kapılardandır. Sert bir darbe almadıkça uzun seneler boyunca kullanılır.
  • Lake kapılar için çok fazla temizlik yapılmasına ihtiyaç duyulmaz. Bu kapıların 2-3 ay aralıklarla temizlenmesi kafi olacaktır.
  • Lake kapı modelleri diğer kapılara göre daha şıktır.

https://www.adakapi.com/lake-kapi-modelleri  lake kapı fiyatları hakkında bilgi ve detayları öğrenme fırsatı bulabilirsiniz.

 

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ