Ulaşımda Konforun Üst Noktaya Taşımak İçin Sizi Carvento’ya Bekliyoruz

Ulaşımda Konforun Üst Noktaya Taşımak İçin Sizi Carvento'ya Bekliyoruz

Ulaşımda Konforun Üst Noktaya Taşımak İçin Sizi Carvento’ya Bekliyoruz
02 Aralık 2021, Perşembe günü, saat 08:00 'de eklendi.

 

 

Carvento kiralık araç filosunda her segmentte araç yer alan ve en geniş filoya sahip olan araç kiralama şirketi olarak sektörünün öncü isimleri arasında sayılmaktadır. Lüks araç kiralama İstanbul ve diğer illerimizde pek çok kişinin çeşitli amaçlarla en sık yararlandığı araç kiralama hizmetlerinden biridir. Carvento Ataşehir araç kiralama ofisi başta olmak üzere tüm ofisleri aracılığıyla lüks araç kiralama ihtiyacı olan müşterilerine hizmet vermektedir.

 

Carvento'dan kiralanan lüks araçlar sürücülere şık ve konforlu bir iç mekana sahip seçkin bir kiralık araç yaşama deneyimi sağlar. Üst düzey sürüş deneyimi sunan lüks araçlar Carvento'nun filosunda dizel ve benzinli olarak bulunmaktadır. Carvento'dan lüks araç kiralamak daha üst düzeyde konfor, daha iyi sürüş, en son teknoloji ve konfor sağlayan diğer pek çok özelliğin keyfini çıkarma imkanı verir. Rahatlığı ve lüksü bir arada sunan lüks araçlar Carvento'dan en uygun fiyatlarla kiralanabilmektedir.

 

Lüks araç kiralama hizmetleri alınırken diğer segmentlerdeki araç kiralama hizmetlerinde olduğu gibi ne tür bir araç kiralanmak istendiği ve kiralama süresinin ne kadar olacağı önceden belirlenmelidir. Uzun ya da kısa süreli araç kiralama hizmeti alınacak olması fark etmeksizin önemli olan sektöründe bilinen, güvenilir ve prestij sahibi firmaların tercih edilmesidir. Araç kiralama hizmetleri sırasında araç kiralayan kişiler kişisel bilgilerini ve kredi kartı bilgilerini araç kiralama şirketi ile paylaşacağı için araç kiralama şirketinin güvenilirliği konusunda dikkatle davranılmalıdır.

 

Carvento müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı çerçevesinde tüm segmentlerde araç kiralama hizmeti alan müşterilerine kiralama süresi boyunca en kaliteli ve en kapsamlı hizmetleri sunan bir marka olarak bilinmektedir. Gerek işlemlerin yapılışı aşamasında gerek sonraki süreçlerde her yönden müşteri güvenliğine odaklanır. Araçlarının bakımlarının zamanında yapılması, en fazla 3 yaşındaki araçlarla hizmet veriliyor olması ve 7/24 Assistance hizmeti sağlanması sayesinde Carvento müşterileri üst düzey kalitede hizmetlerden yararlanırlar. Beklenmeyen durumlar karşısında ise Carvento'nun hızlı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı sayesinde herhangi bir mağduriyet yaşamaz ve konforlarından ödün vermezler.

Carvento En Uygun Fiyatlara Yüksek Konfor Sağlıyor

 

Hem araba tutkunları hem de özel günlerinde konforlarını üst noktaya taşımak isteyenler lüks araç kiralama hizmetlerinden sıklıkla yararlanırlar. Üst segment araçların fiyatlarının, vergilerinin, sigorta bedellerinin ve rutin masraflarının oldukça yüksek olması lüks araç satın almak yerine kiralamayı tercih eden kişilerin sayısının artmasının en önemli nedenidir. Lüks araç kiralama hizmetleri sayesinde normal şartlar altında lüks araç satın almak için yeterli bütçeye sahip olmayan kişiler de ihtiyaçları olduğunda ya da sadece bu keyfin tadına varabilmek için belirli sürelerle araç kiralayabilme avantajını değerlendirebilirler.

 

Son zamanlarda yalnızca bireysel lüks araç kiralama taleplerinde olduğu gibi kurumsal şirketlerden gelen özel organizasyonlara yönelik lüks araç kiralama taleplerinde de artış söz konusudur. Özellikle turizm faaliyetlerinin yoğun olduğu şehirlerde yaygın bir talep söz konusudur. Tüm bunlara ek olarak yapılan gezilerde, özel etkinliklerde ve havalimanı transferlerinde hem yerli hem yabancı turistlerin tercihleri genellikle üst segment araçlardan yana olmaktadır.

İhtiyacınıza Uygun Çözümler Carvento'da

 

Carvento'nun araç filosunda yer alan tüm segmentlerdeki araçlar gibi üst segment araç kategorisinde de fiyatlar belirli bir aralık içerisinde bulunur. Kiralanacak olan aracın markası ve modeli araç kiralama fiyatlarının belirlenmesinde önemli bir etkendir. Aracın şanzıman tipi, model yılı, kilometresi, kasa tipi, bagaj hacmi, yakıt tüketim şekli ve araç kiralama yapılmak istenilen sezon ya da lokasyon da lüks araç kiralama fiyatları belirlenirken göz önünde bulundurulur. Lüks araç kiralama hizmetlerinde standart araç kiralama hizmetlerine göre daha yüksek bir depozito alınır.

 

Carvento'nun araç filosundaki her araç an fazla 3 yaşında olup Rent A Car kaskosu vardır. carvento.com adresinde belirtilmekte olan fiyatlara kasko ücreti de dahildir. Araç kiralama hizmeti sırasında gerçekleşen trafik cezaları ve otopark ücretleri araç kiralayan kişiye aittir. Carvento müşterileri kiraladıkları herhangi bir aracı yurt dışına çıkaramazlar.

 

Araçlarda kullanılan yakıt, fiyatlara dahil olmadığı gibi kiralama hizmetinin başlangıcında kontratta belirtilen seviyede teslim edilen yakıtın kiralama sonunda aynı seviyede teslim edilmesi şartı vardır. Eğer araç eksik ya da boş depo ile teslim edilirse hizmet ücreti ile birlikte yakıt farkı da müşteriden talep edilmektedir.

 

Talep edilmesi durumunda ekstra ücret karşılığında araçlara bebek ve çocuk koltuğu temin edilmesi mümkündür. Rezervasyon sırasında bu durum belirtildiği takdirde Carvento yetkilileri tarafından gerekli bilgilendirme yapılacağı gibi yine ekstra ücret karşılığında araçlara navigasyon cihazı sağlanması da söz konusu olabilmektedir.

 

Yorumlar
SON DAKİKA HABERLERİ