Konya’da bu belediye 30 bin TL’ye traktör satıyor! 23 Kasım’da başlıyor

- Güncelleme Tarihi:

 Konya’da bu belediye 30 bin TL’ye traktör satıyor! 23 Kasım’da başlıyor

Konya Akşehir Belediyesi filosunda bulunan bazı araçları ihale ile satışa çıkaracak.

10 gün sonra düzenlenecek ihalede toplam 30 araç satılacak.

Belediye parkında bulunan araçlardan bazılarının fiyatları dikkat çekiyor.

İhale 23 Kasım Perşembe günü saat 14:30'da başlayıp, Akşehir Belediyesi meclis toplantı salonunda belediye encümeni huzurunda sıra numarasına göre yapılacak.

İstekliler, şartnamede ve yukarıda istenen bütün bilgi ve belgeleri eksiksiz olarak hazırlayıp, dosyalarını en geç 23 Kasım Perşembe günü saat 12:00'ye kadar, Akşehir Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğüne verebilecekleri gibi iadeli taahhütlü olarak da gönderebilirler

Satışa çıkarılan kepçe, greyder, kamyon ve traktörler tek tek listelenerek fotoğrafları paylaşıldı. Araçlardan birçoğu tamir ve bakım ile kullanılabilir durumda. İhaleden birden fazla araç almak da mümkün…

İşte tam liste:

İhaleye katılmak için:

a) Gerçek Kişilerden:

1- Geçici teminat mektubu veya makbuzu (Nakit teminatlar Belediyemiz Tahsilat servisine yatırılabilir. Mevduat ve katılım Bankalarından alınacak teminat mektupları süresiz olacaktır) 

2- Adres beyanı, 

3-Nüfus kayıt örneği, 

4- Noter tasdikli imza beyannamesi, 

5- Akşehir Belediyesine "Borcu yoktur” belgesi,

6- Vekâleten katılması halinde Noter tasdikli Vekâletname vekilin Noter tasdikli imza beyannamesi, 

7- Ortak katılım olması halinde Noter onaylı Ortak Girişim Beyannamesi

b) Tüzel Kişilerden: 

1- Geçici teminat mektubu veya makbuzu (Nakit teminatlar Belediyemiz Tahsilat servisine yatırılabilir. Mevduat ve katılım Bankalarından alınacak teminat mektupları süresiz olacaktır),  

2- Adres beyanı, 

3- Mevzuatı gereği güncel tarihli kayıtlı olduğu Ticaret ve/veya Sanayi Odası veya ilgili Meslek Odası belgesi,

4- Noter tasdikli imza sirküsü,

5- Akşehir Belediyesine "Borcu yoktur” belgesi,

6- Vekâleten katılım halinde Noter tasdikli Vekâletname ile vekilin Noter tasdikli imza beyannamesi, 

7- Ortak katılım olması halinde Noter onaylı Ortak Girişim Beyannamesi

-İhalede birden fazla araca teklif sunmak isteyenler, satın alacakları araç miktarı kadar geçici teminatlarını ayrı ayrı yatırmaları gerekiyor. Birden fazla araca teklif sunacaklar her araç için ayrı ayrı evrak hazırlamayıp tek bir zarf içerisinde her araç için yatırmış olduğu geçici teminat mektupları veya makbuzları ile diğer istenen evrakları tek bir zarf içerisinde ve zarfın dışına teklif sunacağı aracın satış sıra numarası ile araç plakasını yazması gerekiyor.

İHALE DETAYLARI VE ARAÇLARIN FOTOĞRAFLARI İÇİN TIKLAYIN

(Sibel Elmas)

 • #Konya #Konya haber #Konya haberleri #Akşehir Belediyesi #Konya’da satılık traktör #ikinci el traktör #Konya traktör ihalesi #Konya akşehir Belediyesi #Konya Akşehir #ekonomi haberleri

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz. Yeni Konya WhatsApp haber kanalımız için tıklayınız!

Yorum Yap

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan yenikonya.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
 • BO
  Bakan özayağ
  221 gün önce

  Durumu iyi olmayan köylere verilmeli Fakir çiftçi ortak kullansin

  • Cevapla
  • Begen (6)
  • Begenme (1)
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. yenikonya.com.tr'ye yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
BENZER HABERLER