Konyalılar dikkat! Son gün 9 Haziran

 Konyalılar dikkat! Son gün 9 Haziran
Karatay Belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan Karatay Kültür ve Sanat Akademisi’nde Yaz Dönemi kayıt süreci başlıyor. Sanata, teknolojiye, yabancı dile, kültüre ve müziğe yeteneği bulunan veya kendini geliştirmek isteyen 7-14 yaş aralığındaki Karataylı tüm çocukların eğitim alabileceği akademinin yaz dönemi kayıtları için başvurular başlıyor. 5 ile 9 Haziran tarihleri arasında kabul edilecek kayıtlar ve eğitimler ise ücretsiz. Karataylı bütün çocukları ve gençleri akademiye davet eden Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca; “Çocuklarımızın ve gençlerimizin sosyal, sanatsal ve kültürel gelişimine katkı sunuyoruz” dedi.

Karatay belediyesi tarafından ilçeye kazandırılan, kısa sürede ilçede önemli ve özel bir konum elde eden Karatay Kültür ve Sanat Akademisi, Karataylı çocukların ve gençlerin geleceğine kıymetli katkılar sunmaya devam ediyor. 

İlçede eğitim gören çocukların ve gençlerin öğrenme, üretme ile uygulama çabalarının yeni mekânı olma hedefiyle çocuklarda yeni beceriler ve araç kullanma kazandırmayı planlayan Karatay Kültür ve Sanat Akademisi'nde tamamlanan Bahar döneminin hemen ardından Yaz Dönemi için de kayıt dönemi başlıyor.  

KAYIT İÇİN:  https://akademi.karatay.bel.tr/ 

KAYITLAR 5-9 HAZİRAN TARİHLERİ ARASINDA ALINACAK 

5 Haziran Çarşamba günü başlayacak olan kayıtlar, 9 Haziran Pazar gününe kadar devam edecek. 7-14 yaş aralığındaki tüm Karataylı çocuk ve gençlerin başvuru yapabileceği akademiye kaydını yapan kursiyerler 8 hafta boyunca; Ahşap, Akıl Zeka, Bilişim, Çini ve Seramik, Yabancı Dil, Diksiyon ve Seslendirme, Drama, Müzik, Okuma ile Resim gibi atölyelerde eğitimlerini teorik ile uygulamalı olarak alacaklar.

ÇOCUK VE GENÇLERİMİZİN GELİŞİMİNE KATKI SUNUYORUZ

Karatay Kültür ve Sanat Akademisi'nin sanata ve kültüre yetenekli gençlerin erken yaşlarda keşfedip geleceğe hazırlanmasına katkı sunduğunu belirten Karatay Belediye Başkanı Hasan Kılca, eğitim çağındaki çocuk ve gençlerin kişisel gelişimi, eğitim başarısının artması ve sosyalleşmesi için tüm imkânları sağlamaya devam ettiklerinin altını çizdi. 
Akademi için Bahar Dönemi'nin ardından Yaz Dönemi'nin de yakında başlayacağını aktaran Başkan Hasan Kılca; "Çocuklarımız Karatay Kültür ve Sanat Akademisi'nde ilgi ve yeteneklerine göre uygulamalı ve teorik eğitimler alıyor. Drama, Müzik, Yabancı Dil, Drama, Bilişim, Ahşap ve daha birçok atölyelerimiz ile kurslarımızda çocuklarımızın sosyal, sanatsal ve kültürel gelişimlerine katkı sunuyoruz. Yaz döneminde de eğitimlerimize ve kurslarımıza tüm Karataylı çocuklarımızı, gençlerimizi bekliyoruz” ifadelerini kullandı.

KAYIT İÇİN: https://akademi.karatay.bel.tr/

(Mustafa İlker Şen)

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz. Yeni Konya WhatsApp haber kanalımız için tıklayınız!

Yorum Yap

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan yenikonya.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Bu habere henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın!
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. yenikonya.com.tr'ye yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
BENZER HABERLER