Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

cumhurbaşkanı ile ilgili haberler

Cumhurbaşkanı Erdoğan: AK Parti'de çok daha köklü bir değişime ihtiyacımız var Cumhurbaşkanı Erdoğan: AK Parti'de çok daha köklü bir değişime ihtiyacımız var

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Her kongrede teşkilatlarımızı, her seçimde milletvekillerimizi, belediye başkanlarımızı, il genel meclislerini değiştirerek bugünlere geldik. Bu defa çok daha köklü bir değişime ihtiyacımız var." dedi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Pakistan kutlaması Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Pakistan kutlaması

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Pakistan'ın bağımsızlığının 70. yıl dönümünü kutladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişimi davasında dördüncü duruşma devam ediyor Cumhurbaşkanı Erdoğan'a suikast girişimi davasında dördüncü duruşma devam ediyor

FETÖ'nün darbe teşebbüsü sırasında Cumhurbaşkanı Erdoğan'a yönelik suikast girişimi ve 2 polisin şehit edildiği saldırıya ilişkin, 3'ü firari, 43'ü tutuklu 47 sanığın yargılandığı davanın dördüncü duruşmanın üçüncü oturumu başladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: İçeride olan zat ile Kılıçdaroğlu'nun bağlantısı çıkarsa şaşmayın
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İçeride olan zat ile Kılıçdaroğlu'nun bağlantısı çıkarsa şaşmayın

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kılıçdaroğlu'nun konunun kendisine ulaşmasından endişe ettiğini belirterek, "Eğer yakında, bu içeride olan zat ile alakalı Kılıçdaroğlu'nun bağlantısı çıkarsa şaşmayın" dedi.

Ak Parti, 15 yıllık dönemde bünyesinden dört başbakan ve iki cumhurbaşkanı çıkardı Ak Parti, 15 yıllık dönemde bünyesinden dört başbakan ve iki cumhurbaşkanı çıkardı

Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki "Erdemliler Hareketi", AK Parti adıyla 2001'de siyaset sahnesine girdi. Girdiği ilk genel seçimde 3 Kasım 2002'de iktidara gelen ve 15 yılda girdiği tüm seçimlerden birinci parti olarak çıkmayı başaran AK Parti, 15 yıllık bu süreçte bünyesinden dört başbakan ve iki cumhurbaşkanı çıkardı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meydanı bu çapulculara bırakıp kaçmak yakışmaz değil mi? Cumhurbaşkanı Erdoğan: Meydanı bu çapulculara bırakıp kaçmak yakışmaz değil mi?

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Isparta'da toplu açılış törenine katıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Nice canlar feda etmiş bir millet olarak bize, meydanı bu çapulculara bırakıp kaçmak yakışmaz değil mi?" dedi.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailesine başsağlığı telgrafı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan şehit ailesine başsağlığı telgrafı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bingöl'de teröristlerce açılan ateş sonucu şehit olan asker Gençer'in ailesine başsağlığı telgrafı gönderdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'daki kongreye katılacak Cumhurbaşkanı Erdoğan Konya'daki kongreye katılacak

AK Parti Teşkilattan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Mustafa Ataş, Cumhurbaşkanı ve Genel Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın programı elverdiği süre içinde Ankara, İstanbul, İzmir ve Konya gibi büyükşehirler başta olmak üzere bazı büyük ilçelerin kongrelerine katılacağını bildirdi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan çocuklara çikolata dağıttı Cumhurbaşkanı Erdoğan çocuklara çikolata dağıttı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, vatandaşlarla sohbet etti, çocuklara çikolata alıp oyuncak dağıttı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atiker Konyaspor'a tebrik Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Atiker Konyaspor'a tebrik

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Beşiktaş'ı 2-1 mağlup ederek Turkcell Süper Kupa'nın sahibi olan Atiker Konyaspor'u tebrik etti.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, nikah törenine katıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan, nikah törenine katıldı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır'ın oğlu Emre Çakır ile Gözde Bakır'ın nikah törenine katıldı.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kanun onayı Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kanun onayı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Bölge Adliye ve Bölge İdare Mahkemelerinin İşleyişinde Ortaya Çıkan Sorunların Giderilmesi Amacıyla Bazı Kanunlarda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun"u onayladı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yıldız Hamidiye Camisi'ni ibadete açacak
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Yıldız Hamidiye Camisi'ni ibadete açacak

Yıldız Hamidiye Camisi, restorasyon çalışmalarının ardından Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın katılımıyla cuma namazında ibadete açılacak.

 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan askere yeni telefon Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan askere yeni telefon

Hakkari'nin Şemdinli ilçesindeki terör saldırısında merminin isabet ettiği cep telefonu sayesinde saldırıyı hafif yarayla atlatan asker, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın talimatıyla yeni cep telefonuna kavuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kripto FETÖ'cü uyarısı
 Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan kripto FETÖ'cü uyarısı

Cumhurbaşkanı Erdoğan, AK Parti MKYK toplantısında yönetim kadrosunu FETÖ sızması konusunda uyardı.

KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ