Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

SİYASET

Mehmet Babaoğlu uyardı: Başka senaryolar devreye girdi Mehmet Babaoğlu uyardı: Başka senaryolar devreye girdi

AK Parti Konya Milletvekili Mehmet Babaoğlu, Türkiye üzerine oynanan oyunların dün olduğu gibi bugün de devam ettiğini belirterek, "Türkiye üzerine iki yönlü bir oyun oynanıyor. Süregelen farklı oyunlar vardı şimdi senaryo FETÖ hain örgütünün 15 Temmuz'da başarısız olduktan sonra tekrar başka senaryoları devreye girdi” dedi.

"Reis sakın ha!"

Güneş Gazetesi yazarı Ahmet Yenilmez, "Reis sakın ha!" başlıklı dikkat çeken bir yazı kaleme aldı.

Ak Parti Kulu bayramlaştı Ak Parti Kulu bayramlaştı

Konya'nın Kulu ilçesinde Ak Parti ilçe teşkilatı bayramlaşma programı düzenledi.

Binali Yıldırım'dan çağrı: Yolların kralı olmayın, kurallara uyun Binali Yıldırım'dan çağrı: Yolların kralı olmayın, kurallara uyun

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım, bayram tatili için dönüşe geçen vatandaşlara çağrı yaparak, "Bütün vatandaşlarımdan önemli istirhamım, lütfen yorgun, uykusuz yola çıkmayın, acele etmeyin. Yolların kralı olmayın, yolların kuralı var, kurallara uyun" dedi.

Devlet Bahçeli: OHAL devam etmeli   Devlet Bahçeli: OHAL devam etmeli

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "15 Temmuz vahşice bir darbe teşebbüsüdür. Etkisini ortadan kaldırabilmek için OHAL uygulamasına geçilmiştir. OHAL devam etmelidir." dedi.

Binali Yıldırım: Bu yürüyüş milli bir yürüyüş değildir Binali Yıldırım: Bu yürüyüş milli bir yürüyüş değildir

AK Parti Genel Başkan Vekili ve Başbakan Binali Yıldırım, "Anamuhalefet partisi yürümeye başlamış. FETÖ'cülerin, bölücülerin ayakta alkışladığı bu yürüyüş milli bir yürüyüş değildir." dedi.

AK Parti Seydişehir bayramlaştı AK Parti Seydişehir bayramlaştı

AK Parti Seydişehir ilçe teşkilatı, vatandaşlarla bayramlaştı.

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bildiğiniz FETÖ mensuplarını bize bildirin Cumhurbaşkanı Erdoğan: Bildiğiniz FETÖ mensuplarını bize bildirin

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, "Nerede, bildiğiniz, bulduğunuz bir FETÖ terör örgütü mensubu varsa bunu bizlere muhakkak bildireceksiniz. Eğer bildirmiyorsanız sorumlusunuz." dedi.

"Terör devleti kurulmasına müsaade etmeyeceğiz"

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Şunu tüm dünya bilmelidir, Suriye'nin kuzeyinde, sınırlarımızda bir terör devleti kurulmasına asla müsaade etmeyeceğiz. Bunlara destek verenler de bu gerçeği görecekler. " dedi.

Bahçeli: Yürürken düşünmesini tavsiye ederim Bahçeli: Yürürken düşünmesini tavsiye ederim

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Sayın Kılıçdaroğlu yürüyüş sırasında bazı kavramlar kullanıyor. Bu kavramların açıklığa kavuşması lazım. 15 Temmuz'dan neyi anlıyor? 18 Temmuz'dan neyi kastediyor? Yürürken düşünmesini tavsiye ederim." dedi.

Bahçeli: Meseleler fuzuli yürüyüşlerle aşılamayacak Bahçeli: Meseleler fuzuli yürüyüşlerle aşılamayacak

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "Üzerinde yaşadığımız vatan coğrafyasından, mensubu olduğumuz aziz millet varlığından, sahibi olduğumuz kutlu devlet yapısından taviz isteyen, çözülme bekleyen, çürüme dileyen çok sayıda iç ve dış mihrak hazır kıta pusudadır. Türk milletinin karşı karşıya olduğu vahim meseleler fuzuli yürüyüşlerle aşılamayacak, hezeyan adımlarla engebeli yollarda adalet ve ahlak bulunamayacaktır." ifadesini kullandı.

"Bu senenin en erken bayramı 16 Nisan"

Başbakan Yıldırım, "Bu senenin en erken bayramı 16 Nisan'dır. Şimdi ikinci bir bayramımızı yaşıyoruz."dedi.

Ahmet Sorgun'dan Ramazan Bayramı mesajı Ahmet Sorgun'dan Ramazan Bayramı mesajı

Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Konya Milletvekili Ahmet Sorgun, Ramazan Bayramı nedeniyle mesaj yayımladı.

Hüsnüye Erdoğan şehit ailesiyle iftar yaptı Hüsnüye Erdoğan şehit ailesiyle iftar yaptı

AK Parti Konya Milletvekili Hüsnüye Erdoğan, Tunceli'de şehit olan Jandarma Özel Harekat Uzman Çavuş Ahmet Erol'un ailesiyle iftar yaptı.

"Ramazan'ın rahmet ve bereketi hiç eksilmesin"

AK Parti Karaman Milletvekili, TBMM Tarım, Orman ve Köyişleri Komisyonu Başkanı ve PANKOBİRLİK Genel Başkanı Recep Konuk, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınladı. Bayramlara hüzün ve acı katmak isteyen karanlık ellerin eksik olmadığına vurgu yapan Başkan Recep Konuk, "çabamız, coğrafyamızın ve milletimizin dünyanın en zengin, en müreffeh ülkesi ve milleti olması içindir” diye konuştu.

Kontv Ramazan
KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ