Reklam
Yeni Konya Gazetesi - Günlük tarafsız siyasi gazete

SİYASET

Bahçeli: MHP'nin terörizme bakışı nettir ve değişmesi imkansızdır  Bahçeli: MHP'nin terörizme bakışı nettir ve değişmesi imkansızdır

MHP Genel Başkanı Bahçeli, "Terörist başının mektubuna destek ve onay verdiğimizi söylemek ayıplı ve ahlaksız bir iddiadır. MHP'nin terörizme bakışı nettir ve değişmesi imkansızdır." dedi.

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Milletimizin verdiği mesaj tüm yönleriyle ele alınacak AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik: Milletimizin verdiği mesaj tüm yönleriyle ele alınacak

AK Parti Sözcüsü Ömer Çelik, "Milletimizin verdiği mesaj, partimiz tarafından tüm yönleriyle ele alınacak. Seçim sonuçları değerlendirilecektir." dedi.

Bahçeli'den partisinin milletvekillerine tebrik Bahçeli'den partisinin milletvekillerine tebrik

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, 27. Dönem Birinci Yasama Yılı'nın dolması nedeniyle MHP milletvekillerini kutladı.

Ekrem İmamoğlu mal varlığını açıkladı Ekrem İmamoğlu mal varlığını açıkladı

İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu, sözünü tutarak kendisinin ve ailesinin mal varlığını tüm gerçekliğiyle kamuoyu ile paylaştı.

Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde bir yılını geride bıraktı Erdoğan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde bir yılını geride bıraktı

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye Cumhurbaşkanı seçildiği 24 Haziran 2018'deki oylamanın ardından hayata geçen Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi'nde bir yıl geride kaldı.

YSK Başkanı Sadi Güven'den açıklama  YSK Başkanı Sadi Güven'den açıklama

Yüksek Seçim Kurulu (YSK) Başkanı Sadi Güven, yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin tamamının sisteme işlendiğini belirterek, Ekrem İmamoğlu'nun 4 milyon 741 bin 868 (yüzde 54,21), Binali Yıldırım'ın 3 milyon 935 bin 453 (yüzde 44,99) oy aldığını bildirdi.

 Erdoğan: Seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum
Erdoğan: Seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum

Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Gayrıresmi sonuçlara göre seçimi kazanan Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum." dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli: Cumhur İttifakı varlığını güçlü bir şekilde müdafaa edecektir MHP Genel Başkanı Bahçeli: Cumhur İttifakı varlığını güçlü bir şekilde müdafaa edecektir

MHP Genel Başkanı Bahçeli "Bilinmelidir ki Cumhur İttifakı kutlu varlığını güçlü bir şekilde muhafaza ve müdafaa edecektir." dedi.

Binali Yıldırım: Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum      Binali Yıldırım: Ekrem İmamoğlu'nu tebrik ediyorum

AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Yıldırım, seçin sonuçlarına ilişkin, "Şu an itibarıyla rakibim Ekrem İmamoğlu önde götürmektedir. Kendisini tebrik ediyorum." dedi.

İstanbul'da Ekrem İmamoğlu dönemi İstanbul'da Ekrem İmamoğlu dönemi

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde sandıkların yüzde 99'u açıldı. Resmi olmayan sonuçlara göre, Ekrem İmamoğlu, İstanbul'un yeni başkanı oldu.

 Ekrem İmamoğlu oyunu Beylikdüzü'nde kullandı
  Ekrem İmamoğlu oyunu Beylikdüzü'nde kullandı

CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Adayı Ekrem İmamoğlu, oyunu Beylikdüzü'nde kullandı.

 İstanbul seçimlerinde oy verme işlemi başladı
İstanbul seçimlerinde oy verme işlemi başladı

23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı Yenileme Seçimi için saat 08.00'den itibaren oy verme işlemi başladı.

 "Bu grup siyasi hile yapmaktan korkmamaktadır"

İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Türkiye'de çok marjinal bir grup, Cumhuriyet Halk Partisi'nin içine sızarak, Cumhuriyet Halk Partisi'ni de istismar ederek ve kullanarak, Cumhuriyet Halk Partisi'nin taşıyıcılığıyla, Türkiye'nin medeniyetine oyun oynamaya çalışmaktadır. Bu grup siyasi hile yapmaktan çekinmemekte ve korkmamaktadır." dedi.

İstanbul seçmeni sandık başına gidecek
İstanbul seçmeni sandık başına gidecek

İstanbul'daki 10 milyon 560 bin 963 seçmen, yarın İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanını seçmek için sandık başına gidecek.

 Yenilenen İstanbul seçiminde seçmenlere uyarılar Yenilenen İstanbul seçiminde seçmenlere uyarılar

Yüksek Seçim Kurulunun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminin yenilenmesine ilişkin kararının ardından İstanbul'daki 31 bin 342 sandıkta, 10 milyon 560 bin 963 seçmen yarın yeniden oy verecek.

KÖŞE YAZARLARI
SON DAKİKA HABERLERİ