Alaettin EKİZER
Alaettin EKİZER
alaettinekizer@yenikonya.com.tr

72 YILDIR BASININ YILDIZI: YENİ KONYA

03 Haziran 2021, Perşembe günü eklendi.

Merhaba değerli Yeni Konya okurları;

Yeni Konya'nın 72. kuruluş yıldönümünü idrak etmekten onur ve gurur duyuyorum.

Yeni Konya; Konya'nın en eski gazetesi ve basın abidesidir.

Başta kurucusu rahmetli Mustafa Naci GÜCÜYENER olmak üzere, gazetenin bu günlere gelmesinde emeği geçen ve ahirete irtihal edenlere Allah'tan rahmet, çalışanlarına başarılar diliyorum.

Günümüzde reyting ve menfaat uğruna hiçbir kutsal değeri öncelemeyen yazılı ve görsel basının bulunduğu ülkemizde Yeni Konya; gerçeklerden asla ayrılmayan, ilkeli, dürüst, gazetecilik anlayışıyla basın hayatımızdaki ayrı ve seçkin yere sahiptir.

Yeni Konya; 72 yıldır yolumuzu aydınlatmaktadır ve yazılı basınımızın yüz akıdır.

Yeni Konya; 72 yıldır zulmün ve zalimin karşısındaki gür haykırışlarıyla Hak'kın ve haklının sesi olmuştur, olmaya da devam edecektir. Bu şerefli görevi kıyamete kadar sürdürecek, bu bayrağı elden ele, nesilden, nesile aktaracaktır inşaAllah.

72 yıllık bu başarıda asıl pay sahibi siz değerli Yeni Konya okurlarıdır. Siz sadece okuyucumuz değil, gören gözümüz, duyan kulağımızsınız.

Söyleyecek sözü olan tüm okurların da değerli katkılarını bekliyoruz. Doğruları birlikte destekleyecek, yanlışlara birlikte karşı çıkacağız.

Siz değerli okurların destek ve sevgilerinin itici gücüyle Yeni Konya'yı, Konya'nın lider gazetesi yapan, basın hayatını 72 yıldır başarıyla sürdürmesini sağlayan, tüm emeği geçenleri takdir ve tebrik ediyorum.

Yeni Konya ailesine katılalı 12 yıl oldu. Yüce yaratıcı Mahkeme-i Kübra'da "benim için ne yaptın?" diye sorduğunda "Allah'ım, rızanı kazanmak için naçizane yazılarımla düşünce, fikir ve görüşlerimi insanlara aktarmaya, onlara faydalı olmaya çalıştım” diyebilmeyi gaye edindim.

Bu gayeyi gerçekleştirmek için sayfalarını bana açan, fikir ve düşüncelerimi siz değerli okuyucularımızla paylaşma imkânı veren Yeni Konya yetkililerine şükranlarımı sunuyorum.

Yeni Konya Ailesi'nin 72. kuruluş yıldönümünü kutluyor, yeni yayın döneminde başarılarının artarak sürmesini temenni ediyorum.

Değerli okuyucular; her çarşamba yeni köşe yazılarımda bu sütunlarda buluşmak dileğiyle sağlık, huzur ve iki cihan mutluluğu içinde olmanızı temenni eder, sizleri Allah'a emanet ederim…

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ