Alaettin EKİZER
Alaettin EKİZER
alaettinekizer@yenikonya.com.tr

TOPLUMSAL BOZULMANIN FAİLİ CHP’DİR

09 Aralık 2020, Çarşamba günü eklendi.

Cinsel istismar ve taciz dünyanın en adi suçlarındandır.

Bunu yapanın hangi milletten, hangi partiden, hangi ırktan, hangi mezhepten olduğuna bakılmaz.

Bu suçu işleyenin ait olduğu millet, parti, ırk, mezhep sorumlu da tutulamaz.

Son günlerde CHP'nin Maltepe, Ümraniye ve Avcılar ve Esenler teşkilatlarında ve yerel yönetimlerinde yaşanan taciz ve tecavüz vakaları CHP yönetimini zor durumda bıraktı. Hepsi sus pus oldular.

Elbette yaşanan bu çirkin olaylar özelinde CHP'yi ve CHP camiasını suçlayamayız.

Ama, CHP bu çirkin suçu işleyenler güya dindar ise aynı hassasiyeti göstermeden tüm dindar ve mütedeyyin insanları karalama yoluna gitti.

CHP, bu yaşanan olaylardan öte daha temelden suçludur. Neden mi?

Zira CHP, yüz yıllık süreçte devrim adıyla getirdiği siyasal rejim ve sistem toplumda ahlaki bozulmaya yol açmıştır. Toplumda yaşanan ahlaki bozulmanın asli ve gerçek faili CHP'dir de ondan.

CHP, getirdiği düzenle hırsızlık, yolsuzluk, gasp, zina, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı vb. suçların artmasına yol açmıştır.

CHP'nin getirdiği düzende adaletsizlik artmış, menfaat temini, adam kayırma sıradanlaşmış, partizanlık yaygınlaşmış, toplumsal hoşgörü azalmıştır.

Bu kadar kesin bir yargıya nereden mi vardım?

İstatistiklere baktım. Zira istatistikler yalan söylemez.

Bütün savaş şartlarına ve çöküş emarelerine rağmen Osmanlı'nın son yüzyılı ile CHP'nin getirdiği düzenin yüz yılını suç ve suçlu istatistiklerine bakılırsa, devrim adıyla getirilen siyasal rejim ve sistemin toplumda yol açtığı ahlaki bozulmanın asli ve gerçek failinin CHP olduğu açıkça görülür.

İnsan fıtratına ve toplum yapısına aykırı hangi sistemi getirirseniz getirin, o toplum rahatsız olur. Bu yanılmaz bir sosyal kuraldır.

Eğer CHP olarak siz Müslüman bir toplumun rehberi olan Kur'an'ı yasaklamış, okuyanları cezalandırmış, sudan sebeplerle masum insanları asmış, "Allah korkusu olmayan nesiller” yetiştirmişseniz, toplumdaki ahlaki bozulmanın asli failisiniz demektir.

Yasakladığınız Kur'an yerine topluma CHP'nin altı okunu yol gösterici olarak sunmuşsanız, teşkilatlarınızdaki ve taciz ve cinsel istismar olaylarına engel olamaz, işte böyle çuvallarsınız.

Hırsızlık, yolsuzluk, gasp, zina, alkol ve uyuşturucu bağımlılığı adaletsizlik, menfaat temini, adam kayırma ve partizanlıktan en son şikâyet edecek olan, Allah korkusu olmayan nesiller yetiştiren CHP'dir.

CHP şimdi kalkmış, suçların ve suçluların arttığından, adalet olmadığından, adam kayırıldığından, çıkar temin edildiğinden ve partizanlıktan şikâyet ediyor.

Bu Türkiye'yi ve uygulanan sistemi inşa eden siz değil misiniz? İşte eseriniz ortada.

Türkiye'yi bu duruma sürükleyen bir parti olarak, cinsel istismar ve taciz olaylarına karışanlarla Ülkeyi yönetmeye talipsiniz öyle mi?

"Allah size uyuz versin de kaşınacak tırnak vermesin.”

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ