Kazım ÖZTÜRK
Kazım ÖZTÜRK
kazim.ozturk@yenikonya.com.tr

TÜRKİYE, ANA DOLU

23 Ağustos 2019, Cuma günü eklendi.

Terörün durmasını istiyor musunuz? O zaman; Adı, mesleği, kariyeri, makamı, mansıbı ne olursa olsun içeride, dışarıda ne kadar terör yanlısı, terör destekçisi, terörle iltisaklı ne kadar vatan haini varsa hepsinin ipini çekeceksin.

Seçimlerde; terörle iç içe olanları seçmeyecek, seçtirmeyeceksin. O zaman YSK'da problem var! Eğer seçilmişlerse, devlet otoritesi hakkından; kayyum atamasıyla gelir, gelmelidir. Böyle yapılmazsa demokrasi işlemez.

Kayyum atandıktan sonra ortalığı karıştırmaya çalışıyorlar! "Kayyum ataması demokratik değil" diyenlerin şimdi sesleri çıkmıyor. Ortamı terörize edenlere de sesiniz çıksa ya!

Dostlar; beynimizdeki "ihanet" yumrularını, kafamızın içinde yuvalanmış olan "terör sevicilik" mankurtluğunu... bir kenara atacaksın.

Terörün bitmesinden yana mısınız? Ülkemizde huzurun, barışın, kardeşliğin, dostluğun, sevginin filiz vermesini istiyor musunuz? O vakit, "amasız", "fakatsız", terör odaklarının üstüne hep birlikte gidilecek. Bütün klikler bir kenara bırakılacak. Partizanlığın zamanı değil. "armudun sapı, üzümün çöpü" diyerek, terörün yanında durmak, hiç bir kitapta yeri olmayan, insanlığın semtine uğramamış bir insanlık düşmanlığıdır.

Terör duracak ki, rahat edelim. Devletimizin yaptığı hizmetleri inkâr etmek mümkün değil. Kayyum atanan illere verdiği emeği kim yok sayabilir? Tüm Türkiye cennet haline gelmedi mi? Bugün memur, emekli maaşlarını her ay muntazaman almıyor mu? Suriye'nin kuzeyinde resmen savaş var! Buna rağmen ülkemizin parasal yönden ödeme sıkıntısı bulunmuyor.

Bu yazımı okuyanlar; "sen ne diyorsun be? Senin dünyadan haberin yok!" diyeceklerini duyar gibiyim. Dünyadan haberim olmaz mı hiç? Bütün dünya, Türkiye'deki huzuru bozmak için olmadık terör olaylarıyla dize getirmek istiyor! Eğer dirayetsiz bir devlet olsaydı, şimdiye kadar Suriye gibi olurduk! Zaten düşmanların amacı bu! Kendi milli üretimimize odaklandığımız, Akdeniz'de petrol aramaya giriştiğimiz için dünyayı Terörize etmeye, güya Türkiye'ye ders vermeye kalkıyorlar! Ama başaramayacaklar, hakkımızdan gelemeyecekler! Hainler, istediği kadar çabalasın, istedikleri kadar terör estirmeye çalışsınlar bütün ihanetleri başlarına geçecektir.

Tarihin her döneminde, Türklere, Türk yurduna çok saldırı yapılmış, her saldırıyı cesaretle püskürtmüştür yiğitler. Kadınıyla, erkeğiyle, genci, yaşlısıyla bu cennet vatana namahrem elini değdirtmemişler, değdirtmeyecekler. Şeytani işlere pabuç bırakmayacaktır Türkiye!

Aklı eren hiçbir kimse kayyum atanmasına laf edemez, etmemelidir. Eğer laf ederse o vakit onun vatanseverliğinden şüphe edilir. Ne zaman huzur bozucu eylemler olursa karşılarında kahraman emniyet güçlerini ve devletin yasalarını bulur.

 

"Merhaba" Diyemem!


Değer yargılarıma ambargo koyan,

Sahte gülücüklerle ülkemi soyan,

Hiç bir haine, "merhaba" diyemem!

 

Kurban ibadetine; "katliam" diyen,

Her gün soysuzların arkasından giden,

Hiç bir haine, "Merhaba" diyemem!

 

Bayrak ve ezanıma yan gözle bakan,

Orduma, vatanıma çelmeler takan,

Hiç bir haine; "merhaba" diyemem!

 

Sureti haktan görünen sahtekâra,

İnsanı köleleştiren hilekâra,

Ömrüm oldukça hiç, "merhaba" diyemem!
 

Kur'an'ıma, Sünnetime kafa tutan,

Hak, hukuk ve Cennetime kafa tutan,

Hiç bir haine; "merhaba" diyemem!

 

Düne kadar şen şakrak besteler yazan,

Menfaat elden gidince, üstünü çizen,

Hiçbir fırıldağa; "merhaba” diyemem!

 

Bu Ülkenin İnsanları

 

Sadakate gönül vermiş,

Dostluklara vefa sermiş,

Bu ülkeye canın vermiş,

Bu ülkenin insanları!

İnsanlarla kucaklaşır,

Hainlerle hesaplaşır,

Ölüm için bir can taşır,

Bu ülkenin insanları!

Şehitler, gaziler yurdu,

Kan dökerek vatan kurdu,

Düşmana yılmayan ordu,

Bu ülkenin insanları!

Sıdkı rehber eylemişler,

Dostu perver eylemişler,

Hakkı server eylemişler,

Bu ülkenin insanları!

 

Tavırları ahlaklıdır,

Davasında hep haklıdır,

Kalpte Anadolu saklıdır,

Bu ülkenin insanları!

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ