Şeyda’nın Köşesi - Gülsüm Özkan
Şeyda’nın Köşesi - Gülsüm Özkan
şeyda@yenikonya.com.tr

YÜREKLER YANIYOR!

02 Ağustos 2021, Pazartesi günü eklendi.

" Ölüm oldum, dünyaya yağdım ; çünkü Şiva böyle istedi”

Atom bombasını ilk bulup Hiroşima‘da kullanan ekibin başındaki ünlü fizikçinin sözü. Şiva; Hindistan‘ın yıkım tanrısı…

Milyonlarca insanı katledişlerini bir ideolojiye bağlayıp, kutsallık atfediyorlar. Batı hiçbir zaman erdemli ve uygar olmadı. Batının aklı sömürüye, yakıp yıkmaya, köleleştirmeye dayalı terör aklıdır.

Bilinç altında Türkiye'nin büyüme ve güçlenme korkusunu hep taşıyan batı; bu korkularını bize zarar verecek terör yuvalarını sürekli besleyerek kontrol altında tutmaya çalışmaktadır.

İnsanın insanla savaşını bütün bunlardan dolayı anlamaya çalışıyorsun. Zülüm diyorsun ,yazık diyorsun ama insanın insanla kavgası hiç bitmeyecek biliyorsun. Terörün bu son halini ise hiçbir kelimeye sığdıramıyorsun .

"Silahımız tükenir, sayımız azalırsa Bodrum'a gider yatlarını yakarız. Antalya'ya iner, seralarını yakarız. İstanbul'a çıkar arabalarını yakarız. İzmir'e ulaşır ormanlarını yakarız. " Şemdin Sakık

İnsanların akıllarını, bedeni kuvvetlerini satmaları anlaşılır da; vicdanlarını , yüreklerini satmaları onları insanlıktan çıkartır. Kendilerine” ateşin çocukları” ismini takan PKK'nın içinde özel eğitimle yetiştirilen bu çeteler; Türkiye'nin her yerinde eşzamanlı, kısa aralıklarla yangın çıkartmakta.

Onlarca, yüzlerce yılda yetişen güzelim ormanlarımızı içindeki masum, dilsiz, savunmasız canlılarla birlikte ateşe vermekte. Amaç belli; Türkiye'nin içerisinde bir kaos zemini oluşturup, insanları korku ile düşmanlığa sevk ederek ekonomiye darbe vurmak.

Seraları yanan, hayvanları, evleri, tarım arazileri gözlerinin önünde telef olan insanları çaresiz bırakmak. İyice küçülüp, tükenen PKK ve uzantıları; besleyicileri tarafından bu yollarla desteklenerek Türkiye'nin önlenemez büyümesi ve gücü karşısında önlemler almaya çalışmaktadır.

2000 yılından sonra doğan nesil vatan, millet, aidiyetin de belki biraz daha duyarsız ama çevre ve hayvan sevgisinde çok ileri bir savunmaya sahipler. Onları sosyal medya üzerinden yönetmek isteyenler çevreye zarar vererek Türkiye'nin kendi içinde enerjisini tüketip, birbirlerine ve devletine düşürmek istemekte.

PKK'yı haklı bir ideoloji gibi göstermek isteyenler; bir ara gazete manşetlerinde "PKK Kandilde sigara izmaritini bile yere atmıyor” başlıkları yapıyordu .

Terörün ideolojisi yoktur, vicdanları ve yürekleri satılıktır.

Başaramayacaksınız…. Birbirimize her zamankinden daha kuvvetli sarılacağız. Devletimiz halkının her zamanki gibi yaralarını sarmaya başladı bile …Devletimizi daha da çok seveceğiz . Bu vatanın tek santim toprağını sizin hayallerinize bile sokmayacağız…

Seni çok seviyoruz büyük ve güçlü vatan Türkiye

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ