CENNETİN KUŞLARI

14 Ekim 2019, Pazartesi günü eklendi.

"Ölümün yaklaştığını bile bile zamanın geçmesini isteyenler ya askerdir ya mahkûm.”

Konya cennete yürüyen yok yok uçan güzel şehidini uğurluyor. Bu sözler Yunus Mermer'in kalbimize nakşettiği son sosyal medya paylaşımı. Bize ölümü sevdiren güzel yiğitler! Ölümü düğün eyleyen aslanlar! Üssünde vatanı beklerken üzerinize atılan o havan topu; seni anadan, babadan, yardan ayırdı ama en sevgiliye, ölümü de öldüren Rabbe kavuşturdu.

İsmini vatanına veren ‘Anadolu' eyleyen analar; size ak sütlerini cennet taamı olarak vermişler güzel yiğitler! Meğer siz oyun oynarken bile düşman yürekleri korkutmuşsunuz. Meğer siz kınayı vatan toprağına katık edeceğiniz al kanınız diye yakmışsınız.

Yüreği kor olan anan senin için geçirdiği her uykusuz geceye; seni son kuruşuna kadar helal kılınan parasıyla besleyip büyüten baban; boğazından geçirdiği her lokmaya hasretle yolunu bekleyen nişanlın ve sevdiklerin sana söyledikleri her güzel söze, seni baba yurdu cennetine uğurlarken şükreder YUNUS! Konya seninle onurlanır, bir daha bayraklaşır.

Bu vatanın her karışına yüzlerce yiğit düşer. Bu vatanın nefesini soluyan kızları, anaları, babaları ve erleri bin yıldır yürek titretir. Zalimin nefesini keser. Bu yüzden bitmez yüreksizlerin düşmanlıkları.

Düşman düşmandır da onu alkışlayan, zulmü seven yüreksizlere ne demeli?

Peki, gazete sütunlarında, sosyal medya hesaplarında bulabildikleri her kuytu zihinlerde içlerindeki zehri kusan yüreksizlere?

Bu milletin ekmeğini, suyunu yiyip, içen havasını soluyan ama yüreklerindeki karanlıkları yok edemeyen, bayrağın ve hilalin düşmanları.

Sizin hizmet ettiğiniz kör zihniyetler, Türkiye yara alsın, sendelesin diye bekledikçe Allah bu milleti zaferlerle muştulayacak. Sizin kaleminizden, klavyenizden damlayan kara yürekleriniz kendi karanlığında boğulacak. Siz; bu milletin kendisine yönelen kahrolası terör yuvalarını dağıtmasına, oyunları bozmasına kahrede durun!

Şehitler kanlarıyla, analar âhlarıyla, babalar yürekten gelen " Vatan sana bin canımız olsa fedadır.” Nidâlarıyla sizi o kör kuyularınızda boğacak.

ÖLÜMÜ ÖZLEYEN YUNUSLAR CENNETTE KANATLANACAK..

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ