Yaşar TOY
Yaşar TOY
yasartoy@yenikonya.com.tr

Kriz Fırsatçıları

27 Ocak 2020, Pazertesi günü eklendi.

• Yaşanan Elazığ depremi sonrası durumdan vazife çıkarmaya çalışan salyalılar, nereye saldıracağını bilemeyip, sosyal medyadan zehir akıtma telaşındalar. Kimi aklı evveller bilmeliler ki, kimseye hiç bir şey anlatamazsınız ve bu halkı kandıramazsınız. Bu koca yürekli Milletimizin sizin gibi sözde (kendinizi nasıl tanımlıyorsanız ) gereksiz partikülleri gömüp üzerine de sifonu çekeceğini bilmelisiniz. Tanık olduğumuz hayat hikayeleri ve gözlemlerimiz birlikte hareket ettiğimizde neleri başaracağımızı bir defa daha ispatlamış oldu. Bizler sadece ülkemizde değil koskoca vatan coğrafyamızda mazlumun yanında olmuş bir Milletiz. Bizler kim zordaysa yanında imdadına yetişmiş, ihtiyaç sahibine elini uzatmış bir Milletiz. Bizler kimden diye sormadan,dini-dili-ırkı-rengi ne olursa olsun, insan diye sarılan,insana insan olduğu için el uzatan bir Milletiz.

• Sorumluk sahibi bir devletin mensupları olarak dün olduğu gibi bugünden yarına yine Allah rızası için her yere yetişmeye,yaraları sarmaya, umut olmaya ve dua almaya devam edeceğiz .Kimin nasıl baktığı umrumuzda olmadan doğru olanı doğru zamanda ve doğru insanlarla yapmayı sürdüreceğiz. 

• Krizden beslenen fırsatçılara puslu havayı seven yalakalara rağmen, beklentileri karşılayabilmek adına koşmaya, yaraları sarmaya gücümüz nispetinde çaba göstereceğiz. Erdemli ve faziletli bireyler olarak kalacak, kıyamete kadar bu duruşumuzdan taviz vermeyeceğiz. Çünkü bizler yazdıkları  destanlarla ölümsüzleşen kahraman ecdadımızın torunları, bu vatanın gerçek sahipleriyiz. Üç beş çapulcunun sözüne, elit bir zümrenin yorumlarına, mutlu bir azınlığın tahriklerine pabuç bırakacak değiliz evelAllah! 

• Şimdi herkes aklını başına alacak, gün birlik günü deyip birbirine daha çok yaklaşacak, daha çok kenetlenecek. Öyleyse işimize bakalım, tahrikler ve tazyiklerden uzak duralım.

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ