Kazım ÖZTÜRK
Kazım ÖZTÜRK
kazim.ozturk@yenikonya.com.tr

İSLAM’I YOK ETMEK İÇİN YAPILAN ÇALIŞMALAR

08 Haziran 2021, Salı günü eklendi.

Kazım Karabekir Paşa'nın Hatıratına baktığımızda bu milletin dini, "Hristiyanlık” olmalıdır diyen, Bakanlık, uzun süre milletvekilliği yapmış Mahmut Esat Bozkurt'tu ve onu destekleyen vekilleri görürüz. Hatta Halide Edip Adıvar; üst düzey yöneticilerin kendisine gelip, "Senin ikna kabiliyetin yüksek, Avrupa devletlerinin arasına girebilmemiz için İslamiyet'i bir tarafa bırakıp onların inançlarına özellikle Protestanlığa yakın bir çizgiye gelmemiz için yazılar yazsanız iyi olur” demişler, Halide Edip ise İslam en mükemmel dindir diyerek bunu reddetmiştir. (Türkiye Gazetesi 6 Şubat 1995)

Dün olduğu gibi bugünde gelecekte de içimizde Topal Mollalar, Lawrenceler, masonlar, sabetayistler, Yahudi ve Ermeni kökenli hainler olacaktır. İndirilen değil de uydurulan dine inanmamız için, içimize bazen tarikat şeyhi, bazen bürokrat, bazen devlet adamı olarak bazen de allayıp – pullayıp milli kahraman olarak sunulan insanlar olacaktır.

Asıl soru şu! Peki, bunların hain olduklarını nasıl anlayacağız?

Son derece basit!

Öncelikle dinimizi kimseden değil, Allah'ın Kitabından ve Peygamberinden öğreneceğiz sonra da, kim ki, gayri İslami, gayri İnsani, gayri ahlaki yaşıyor, milli ve manevi değerlerimize düşmanlık yapıyor, arkasından da İslam'ı bize anlatmaya kalkıyorsa,

O şahıs kim olursa olsun, ister günde beş vakit namaz kılsın, dinin bütün vecibelerini yerine getirsin, o güvenilmez, inanılmaz, uydurulmuş İslam'a inanan ve inandırmaya çalışan İslam düşmanıdır, haindir.

Unutulmasın ki, "Onların bir planı varsa kuşkusuz Allah (c.c)'ın da bir planı vardır. O en iyi planlayandır." (Enfal 30)

Yüzyıllardır Ortadoğu coğrafyasında tarikat ve cemaatler eliyle yinelenen ve her defasında kesin ve mükemmel sonuç veren en kalıcı yöntemdir.

 

Her ne kadar aynı yöntem:

-Avrupa ve Almanya'da; Scientology,

-Çin'de; Falun Gong,

-Hindistan'da; Krişna,

-Amerikada Yehova Şahitleri ve

-Bahailer gibi

dini tarikatlar üzerinden de denenmiş olsa da, gerek eğitim ve bilinç düzeyinin yüksekliği, gerekse devlet ve sistem yapısının koruyucu refleks çevikliği sayesinde yıkıcı bir etkiye dönüşmeden varlığını yitirmektedir.

Ama ne yazık ki Ortadoğunun değişmeyen makus talihinin siyasi kaderi; bir asra yakındır İngiltere'nin Exeter, coğrafi kaderi ise; İsrail'in Telaviv İslam Üniversitesi tarafından çizilmektedir.[1]

Gözünü Aç Artık!

 

Ayak oyunuyla yemek isterler,

Türkiye hedefte gözün aç artık,

"Biz açık düşmanız” demek isterler,

Hepsi birer yalan hepsi hiç artık,

Türkiye hedefte, gözün aç artık!

 

Parça parça edip ruhum çaldılar,

Birlik duygumuza zehir saldılar,

Haçlı güruhuyla hem dem oldular,

Tarih sayfasına özün aç artık,

Türkiye hedefte, gözün aç artık!

 

Dinimiz İslam'dır, Türk kanımız var,

Ezelde kahramanlık şanımız var,

Al bayrakla doğan çok anımız var,

Mehmetlerimle koş hızın aç artık,

Türkiye hedefte, gözün aç artık!

 

Hep sopa yiyorlar uslanmıyorlar,

Rahmanın sözüne yaslanmıyorlar,

Hiç hakla hukukla beslenmiyorlar…

Bu gâvur uşaklarından geç artık,

Türkiye hedefte gözün aç artık!

 

Vatan varsa iman ezan Kur'an var,

Dostları seven vefalı insan var,

Muhabbet deminde edep erkân var,

Kanatlan göklere durma uç artık,

Türkiye hedefte gözün aç artık!
 

[1] http://www.haberalp.com/guncel/israilde-tel-aviv-islm-universitesi-oldugunu-ve-musluman-ulkelere-lawrence-yetistirdigini-biliyor-musunuz?

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ