Ayşegül Büyüksarı Şencan
Ayşegül Büyüksarı Şencan
sencanaysegul@windowslive.com

SATILIK KALEMLER KIRILSIN !

28 Temmuz 2021, Çarşamba günü eklendi.

Birlik ve berberliğimizi bozmaya çalışan, adı her ne ise; vakıfmış dernekmiş cemaatmiş… Bu ülke için felakettir, bu ülke de barınmaması gerekir. Bunu en son hain FETÖ nün ülkenin her alanında kuşattığı alanlarında, pay pay her yere çöktüğü anlarında gördük.

 

Vakıflar dernekler felakettir. Bunu çok açık ifade ettiğimde belki karşı çıkanlar olacaktır. Ama geçmişinden ders çıkarmayan zelil olur.

 

Günlerdir yabancı vakıflar üzerinden fonlanan medyayı konuşuyoruz. Adı yabancıysa bu ülkeye ne faydası olacak ? Kendi görüşünü empoze edip ülkeye dert olmaktan başka ne sağlayacak? Yıllardır hedeflerinde olan topraklarımızda, topla tüfekle yapamadıklarını şucu bucu, kapalı açık diye ötekileştirerek bölmeye çalışıyorlar.

 

Yıllardır bu ülke de mason kulüplerin, güya hayırsever hayvansever çevreci derneklerin sömürü çığlıkları bitmedi. Şimdi de medyadalar... Aslında medya ile ateş edişleri şimdinin sorunu değil. Şu an sadece yapılan pisliklerin ayyuka çıkma vakti. Hiçbir dönem medya ile yapılan kirli oyunların içinde bu kadar boğulmadık. Ülke medyası da buna dahil, ama bu ayrıca işlenecek bir konu.

 

Acilen denetim şart!

Acilen müdahale şart!

Bu zamana kadar yapılmaması bambaşka bir sorun. Bu ülkeyi bölmeye çalışan satılmış kalemler kırılmalı, ekranlar patlatılmalı. Yavaş yavaş içimize sızan bu fonlanmış medya terörüne dur demek gerekiyor. Sinsi planlar, duygu sömürüleri, sözde insani şirinsel eylemler, bolca boca edilen vicdan! Hepsi mis gibi bir oyun. Oyuncuları belli, senaryolar ise masaların da sınırsız peyderpeyi sergilenmek için beklemede.

 

Milletler medyası ile güçlüdür. Medya asla ama asla kimsenin tekelinde değildir. Aynı fikirde, aynı siyasi görüşte olmayabilirsiniz. Siyasi görüş farklılıklarımız zenginliğimizdir, tabii ki olacak. Ama mesele millet, bayrak, ezansa kimse kusura bakmasın. Bu ülkede ancak istiklal marşını söyleyenler olacaktır.

 

Basın özgürlüğü adı altında yer bulmaya çalışan küresel güçlerin satılık medyası karşısında başta Anadolu basını olarak bizler dimdik duracağız. Bunun için devletin denetim gücüne ihtiyacımız var.

 

Geleceğimiz, evlatlarımız., cennet topraklarımız için, manevi ve milli değerlerimizi harcatmamak için, medya gücümüz hep elimizde olmalıdır .

Yorumlar
Personel Alımı ve Diğer İlanlar için Tıklayınız
SON DAKİKA HABERLERİ