Başvurular başladı: KOSKİ çok sayıda alım yapacak!

Eklenme Tarihi:

 Başvurular başladı: KOSKİ çok sayıda alım yapacak!
Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi (KOSKİ), Kulu, Yunak, Seydişehir, Cihanbeyli, Hadim, Bozkır, Ereğli ve Merkez ilçeler Meram, Selçuklu, Karatay’da 42 personel alacak.

Konya Su ve Kanalizasyon İdaresi (KOSKİ) Merkez ilçeler ve Kulu,Yunak,Seydişehir,Cihanbeyli, Hadim Bozkır ve Ereğli'de Tekniker ve Teknisyen alımı yapacak.


Başvurular bugün başladı!


12 Temmuz 2023 tarihi itibariyle alımları başlayan ilanlarda son başvuru tarihi 14 Temmuz 2023 olarak belirlendi.

Başvurular web sitesi üzerinden


Başvuru şartlarını taşıyan adayların https://isbasvuru.konya.bel.tr  web adresinden başvurularını online olarak yapmaları gerekmektedir. (Başvuru için gerekli belgeler jpg, png ve pdf formatında olmalıdır)                                                                          
Not: Web adresi dışında başvuru kabul edilmeyecektir. Başvurular değerlendirildikten sonra sınav süreci ile ilgili bilgilendirmeler SMS yoluyla yapılacaktır.


BAŞVURU ŞARTLARI


1-Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşı olmak.
2-Muvazzaf askerlik hizmetini yapmış olmak.
3-Türk Ceza Kanunun 53 üncü maddesinde belirtilen süreler geçmiş olsa bile; kasten işlenen bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar, Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, (…)(1) zimmet, irtikap, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, güveni kötüye kullanma, hileli iflas, ihaleye fesat karıştırma, edimin ifasına fesat karıştırma, suçtan kaynaklanan malvarlığı değerlerini aklama veya kaçakçılık suçlarından mahkum olmamak, Ayrıca cinsel suçlar, uyuşturucu ile ilgili suçlar, örgüt kurmak ve tefecilik suçlarından ceza almamış olmak.
4-4857 sayılı iş kanununun 30 uncu maddesi hükümleri saklı kalmak kaydıyla görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığı bulunmamak.
5-Üniversitelerin Harita ve Kadastro Bölümü önlisans programlarından mezun olmak.
6-İyi derecede MS Office programlarını bilmek.
7-Autocad veya Netcad programı kullanabilmek ve branşı ile ilgili ölçü aletlerinde tecrübeli olmak.
8-GPS cihazı kullanmayı bilmek.
9-Tercihen En az B sınıfı ehliyete sahip olmak.
10- Sahada yürümeye ve vardiyalı çalışmaya engel teşkil edecek herhangi bir sağlık sorunu bulunmamak.  
11-Konya Büyükşehir Belediye sınırları içerisinde görev yapmaya mani bir halin bulunmaması.
12-  Açık pozisyonda bulunan ilçelerde ikametgahın olması.
13-Başvuru tarihi itibariyle 30 yaşından büyük olmamak.
 
BAŞVURU İÇİN GEREKLİ BELGELER


1- T.C. Nüfus Cüzdanı veya T.C. Kimlik Kartı
2- Adli Sicil Kaydı (E-Devletten Güncel Tarihli)
3- Diploma veya Mezuniyet Belgesi (E-Devlet)
4- Askerlik Durum Belgesi (E-Devletten Güncel Tarihli)
5- Yerleşim Yeri Belgesi (E-Devletten Güncel Tarihli)
6- Sürücü Belgesi
7- Tüm Aile Bireylerini Gösterir Vukuatlı Nüfus Kayıt Örneği (E-Devlet)

AÇIK POZİSYONLAR


HARİTA TEKNİKERİ ALIMI

Kulu, Yunak, Seydişehir ve Ereğli'de her ilçeden bir kişi olmakla birlikte toplamda 4 harita teknikeri alımı yapılacaktır. Merkez ilçelerde ise 8 tekniker alımı olup toplam 12 personel alınmaktadır.


ELEKTRİK TEKNİKERİ ALIMI


Yunak, Cihanbeyli, Hadim, Bozkır ve Emirgazi'de her ilçeden bir kişi olmakla birlikte toplamda  5 elektrik teknikeri alınacaktır. Merkez ilçelerde ise 3 tekniker alımı olup toplamda 8 elektrik teknikeri alımı yapılacaktır.


ÇEVRE KORUMA VE KONTROL TEKNİKERİ ALIMI


Sadece merkez ilçelerde toplamda 6 kişi alınacaktır.

 

BİLGİSAYAR TEKNİKERİ


Sadece merkez ilçelerde toplamda  4 kişi alınacaktır.


ELEKTRİK TEKNİSYENİ ALIMI


Sadece merkez ilçelerde toplamda 5 kişi alınacaktır.


MEKANİK TEKNİSYENİ


Sadece merkez ilçelerde toplamda 7 kişi alınacaktır.

 

DETAYLI AYRINTILAR VE BAŞVURULAR İÇİN TIKLAYINIZ

 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz. Yeni Konya WhatsApp haber kanalımız için tıklayınız!

Yorum Yap

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan yenikonya.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Yorumlar
 • I
  İsa
  149 gün önce

  Teknik personel alıyorsun en fazla 30 yaş sınırı koyuyorsun 30 undan sonrakiler taş mı yesin ondan sonra tecrübeli yetişmiş personel yok diyorsunuz ilginç hayret verici

  • Cevapla
  • Begen (4)
  • Begenme (0)
 • MA
  Mehmet Aydın
  149 gün önce

  Maaş ne kadar duyduğum 12 bin

  • Cevapla
  • Begen (0)
  • Begenme (0)
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. yenikonya.com.tr'ye yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”