Konya’nın il olmak isteyen ilçesinde yatırım fırsatı! Tam 100 araç kapasiteli

- Güncelleme Tarihi:

 Konya’nın il olmak isteyen ilçesinde yatırım fırsatı! Tam 100 araç kapasiteli

Konya'nın 150 bin 978 nüfuslu Ereğli ilçesi il olmaya aday ilçelerden biri olarak görülüyor.

Ereğli ilçesi artan nüfusu ve sanayisiyle yatırımcının da ilgisini çeken bir bölge haline geldi.

Ereğli ilçe belediyesi yeni bir ihale duyurusu yaptı.

Mülkiyeti Ereğli Belediyesi'ne ait 100 araç kapasiteli otopark kiraya verilecek.

Boyacı Ali Mahallesi'ndeki Ulu Camii Karşında bulunan 100 araç kapasiteli kapalı otopark, açık artırma usulü ile 3 (üç) yıllığına kiraya verilecek.

İhaleye ait şartname belediye emlak ve istimlak müdürlüğünden bedelsiz görülebiliyor.

Kiraya verilecek otoparkın 1 yıllık muhammen kira bedeli 150.000,00 TL geçici teminatı 4.500.00TL olarak açıklandı.

İhale tarihi belli oldu:

İhale 23 Kasım Perşembe günü saat:14:15'te Konya/Ereğli belediyesi, encümen toplantı salonunda, belediye encümen huzurunda yapılacak.

İhaleye katılmak isteyenler istenilen belgelerle birlikte dosyalarını en geç ihale günü saat:12.00'ye kadar Konya/Ereğli Belediyesi Emlak ve İstimlak Müdürlüğüne vermeleri gerekiyor.

İhale için istenen belgeler:

A) İstekli Gerçek Kişi İse;

1.) Başvuru dilekçesi.

2.) Kanuni ikametgâhı olması (Nüfus Müdürlüğü'nden alınacak ikametgâh ilmühaberi)

3.) İstekliler adına vekâleten iştirak ediliyor ise, istekli adına teklifte bulunacak kimselerin vekâletnameleri ile vekâleten iştirak  edenin noter tasdikli imza sirküleri vermesi,

4.) İhaleye iştirak eden taraflardan her sayfası ayrı ayrı imzalanmış şartname,

5.) Nüfus Cüzdanı Fotokopisi veya Onaylı Nüfus cüzdanı sureti,

6.) Vergi Sicil Kaydı veya Vergi Levhası Fotokopisi

7.) Geçici teminat olarak belirtilen bedeli Belediyemiz veznesine yatırıp aldıkları makbuzu ve 300,00TL (Üç Yüz Türk Lirası) tutarındaki şartname alındı makbuzunu dilekçe ekine koymaları,

8.) Belediyemize borcu yoktur belgesi

9.) İhalelere katılmasına yasaklı olmadığına dair taahhütname

B) İstekli Tüzel Kişilik İse:

1.) Başvuru dilekçesi.

2.) İdare merkezinin bulunduğu yerin mahkemesinden veya siciline kayıtlı bulunduğu Ticaret Odasından veya diğer resmi makamlardan şirketin siciline kayıtlı ve halen faaliyette olduğuna dair ihale yılı içinde alınmış belge,

3.) Şirketin imza ve yetki sirkülerinin veya şirket adına girişimde bulunacak (ihaleye girecek) kimse veya kimselerin bu şirketin vekili olduğuna dair noterden onaylı vekâletname ve vekile ait imza sirküleri,

4.) Vergi Sicil Kaydı veya Vergi Levhası Fotokopisi

6.) Türkiye'de tebligat için adres göstermesi ve telefon bildirmesi (yazılı olarak),

7.) İhaleye iştirak eden taraflardan her sayfası ayrı ayrı imzalanmış şartname,

8.) Geçici teminat olarak belirtilen bedeli Belediyemiz veznesine yatırıp aldıkları makbuzu ve 300,00TL(Üç Yüz Türk Lirası) tutarındaki şartname alındı makbuzunu dilekçe ekine koymaları şarttır.

9.) Belediyemize borcu yoktur belgesi

10.) İhalelere katılmasına yasaklı olmadığına dair taahhütname

İhalenin yapılamaması halinde 30 Kasım Perşembe günü aynı şartlarda ve aynı yerde 2. kez ihale edilecek.

Ayrıca açık teklif usulü ile yapılan ihalelerde istekli çıkmadığı halde, isteklilerin belgeleri veya son teklifleri uygun görülmediği takdirde ihalenin bitiş tarihinden itibaren 15 (On Beş) gün içerisinde 2886 sayılı Devlet İhale Kanunun 43.maddesinin 2. Fıkrasında belirtilen esaslar dahilinde pazarlıkla yapılabilir.

(Selman Kaya)

 

  • #Konya #Konya haber #Ereğli #Ereğli haber #Konya Ereğli #Konya Ereğli ihale #Konya Ereğli nüfusu #Ereğli ihale #Ereğli kapalı otopark

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz. Yeni Konya WhatsApp haber kanalımız için tıklayınız!

Yorum Yap

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan yenikonya.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Bu habere henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın!
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. yenikonya.com.tr'ye yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
BENZER HABERLER