Konya’daki bu hastanenin kantini kiraya verilecek

- Güncelleme Tarihi:

 Konya’daki bu hastanenin kantini kiraya verilecek
Konya Dr. Ali Kemal Belviranlı Kadın Doğum Ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi bünyesindeki kantin ihale ile kiraya verilecek.

Açık teklif ihale usulü yapılacak ihale 04 Ocak 2024 Perşembe günü saat: 10:00'da Konya il Sağlık Müdürlüğü ihale biriminde yapılacak. 

İhalenin geçerlilik süresi 1 buçuk yıl (18 ay) olarak belirlendi. İhaleyi alan taraf kantini 18 ay boyunca işletecek. 

Kira Tespiti Komisyonu, 1 yıllık tahmini kira bedelini 1.111.065,60 TL olarak belirledi. (Bir Milyon Yüz On Bir Bin Altmış Beş Türk Lirası Altmış Kuruş)

148 metrekarelik kapalı alanı bulunan hastane kantininin geçici teminat bedeli de kira bedelinin yüzde 30'u (333.319,68 TL) olacak şekilde belirlendi. 

İhaleye ortak girişim olarak teklif verilemiyor ayrıca ihaleyi alan kişi başka birine kiralayamayacak.

İhaleye katılmak isteyenler hastane idaresinin onayı ile kiralanacak kantini ihaleden önce görebiliyor.

İhale katılma şartları ve istenen belgeler

1- İhaleye İştirak edecek isteklilerin Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde yasal yerleşim yeri sahibi olduklarını gösterir belge 

2-  Mevzuatı gereği kayıtlı olduğu ticaret ve/veya sanayi odası veya ilgili meslek odası belgesi

3- Teklif vermeye yetkili olduğunu gösteren imza beyannamesi veya imza sirküleri

4- Vekâleten ihaleye katılma halinde, vekil adına düzenlenmiş, ihaleye katılmaya ilişkin noter onaylı vekâletname ile vekilin noter tasdikli imza beyannamesi,

5- Gerçek kişiler için Türkiye Cumhuriyeti Nüfus Cüzdanı veya onaylı sureti ve tüzel kişilerin ise vergi kimlik numaralarını bildirir belge veya onaylı sureti,

6- Şartnamede belirlenen geçici teminata ilişkin geçici süresiz banka teminat mektubu veya geçici banka teminat mektupları dışındaki teminatların Konya İl Sağlık Müdürlüğünün Halk Bankası Nalçacı Şubesi TR96 0001 2009 5230 0006 0000 64 nolu hesaba gerçek veya tüzel kişiliğin adı, ihale adı, geçici teminat bedeli olduğu ve Müdürlüğümüzün adı belirtilerek yatırıldığını gösteren dekontlar

7- İhale şartnamesi bedelinin yukarıda belirtilen banka hesabına yatırıldığına dair banka dekontu

İhale ile ilgili dosyalar ve şartnameleri mesai saatleri dâhilinde Konya İl Sağlık Müdürlüğü- İhale Biriminde (Horozluhan Mahallesi Abdül Basri Sokak No:4 Selçuklu/KONYA) bedelsiz görülebilir. Ancak ihaleye teklif verecek olanların, idarece onaylı ihale dokümanını satın alması zorunludur. İhale Dokümanı 500 TL Konya İl Sağlık Müdürlüğünün Halk Bankası Nalçacı Şubesi TR96 0001 2009 5230 0006 0000 64 nolu hesaba ihaleye katılacak olan gerçek veya tüzel kişiliğin adı, ihale adı, doküman satış bedeli olduğu ve Müdürlüğümüzün adı belirtilerek yatırılması halinde temin edilebilir.

İHALE DETAYLARI İÇİN TIKLAYIN: 

(Selman Kaya)

 

  • #konya #hastane kantini #konya haber

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için WhatsApp haber grubumuza katılabilirsiniz. Yeni Konya WhatsApp haber kanalımız için tıklayınız!

Yorum Yap

Önemli Not: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan yenikonya.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
Bu habere henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu siz yapın!
X
Yorum Yazma Sözleşmesi
“Sayfamızın takipçileri suç teşkil edecek, yasal olarak takip gerektirecek,hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, ahlaka aykırı, müstehcen, toplumca genel olarak kabul görmüş kurallara aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde hiçbir yorumu bu web sitesinin hiçbir sayfasında paylaşamazlar. Bu tür içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk yorumu gönderen takipçiye aittir. yenikonya.com.tr'ye yapılan yorumlar arasından uygun görmediklerini herhangi bir gerekçe belirtmeksizin yayınlamama veya yayından kaldırma hakkına sahiptir. Konhaber başta yukarıda sayılan hususlar olmaz üzere kanun hükümlerine aykırılık gerekçesi ile her türlü adli makam tarafından başlatılan soruşturma kapsamında kendisinden Ceza Muhakemesi Kanunu’nun 332.maddesi doğrultusunda istenilen yorum yapan takipçilerine ait ip bilgilerini ve yapmış olduğu yorumları paylaşabileceğini beyan eder ”
BENZER HABERLER